شقق 77 متر للبيع في مشروع مدينتي, صفحة 8

273 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    65م حجز قديم بي اوفر تجاري امام مشروع The Spine

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٩٨٬١٦٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع مدينتي تقسيط مميز B14

    The Map Investments logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٩١٬٠١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ب مدينتي 74 مترمناسبة للسكن أو الاستثمار

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٤٣٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بمدينتي B8 تشطيب فاخر

    New Home Investment logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٧٠٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر فوراً شقة مفروشة ومؤجرة في مدينتي

    New Home Investment logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٤٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن في مدينتي خالصة الأقساط سكن فورى

    New Home Investment logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٥٨٬٤٤١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقوى فرصة في مدينتي شقة جاهزة بأقل كاش وأفضل نظام

    New Home Investment logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي – B12 فرصة مميزة للسكن أو الاس

    New Home Investment logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في مدينتي – B11فرصة رائعة للسكن أو

    New Home Investment logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٦٧٬٥٣٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ارضي بجاردن شقه تشطيب خاص بالفرش مدينتسb12

    Darak Madinaty logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٦٢٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة بالفرش والاجهزه 60م تشطيب سوبر لوكس في B7 كاش

    Rikaz logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | شقة في مدينتي B12 – دور ثاني

    Top Cairo Real Estate logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٦٧٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    تـسيـلـم فـوري بفيو لاند سكيب امام مدينتي شقة 169م

    Falcon for Real Estate logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • شقة - 2 غرف نوم - 1 حمام للبيع في B8 - مدينتي - القاهرة
    1

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بمدينتى b8 فيو بارك وجاردن

    Etmalek for integrated real estate services logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه استثماريه مميزه بمدينتي 77م بb8 فو مفتوح

    Darak Madinaty logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه 74م للبيع في مدينتي b12 حجز قديم

    Location Properties logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٦٧٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في b12 طرفيه بسعر مميز

    Top Cairo Real Estate logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٤٠٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امام المسجد والخدمات في بريفادو63م كاش بالفرش كامل

    Rikaz logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٠٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة مفروشة 77م للبيع في مدينتي | ألترا سوبر لوكس

    Circle Realestate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٥١٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ارضي بجاردن 74 متر في مدينتي b10

    Pylon investment logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٦٧٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في أميز مواقع مدينتي B12 بأقساط مريحه

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٧٤٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستوديو في B7 بتشطيبات فندقيه وسعر مميز

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٠٬٧٨١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالمطبخ تشطيب خاص بالتقسيط مدينتي دور2

    Darak Madinaty logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٤٣٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بارك فيو للبيع في مدينتي استلام فوري

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٧١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ارضي بجاردن 74متر في مدينتي b10

    Pylon investment logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٦٧٬٥٦٧ جنيه/متر مربع