شقق 77 متر للبيع في مشروع مدينتي, صفحة 6

273 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٤٬٠٢٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مدينتي B8 فيو جاردن بالتقسيط المريح مميز

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦١ متر مربع

    ٦٥٬٩٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بمدينتي شقة 68م بالB8 حجز قديم استلام 2027

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٦٥٬٤٤١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٢٦١٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بريفادو تشطيبات طلعت مصطفي بسعر لقطه جدا

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٨٣٬٥٠٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو لقطة للبيع مدينتي في b8 بمقدم وتكملة اقساط

    MA Ville logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٥٠٬٨١٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اجمل واميز استديو مفروش ارضي يجاردن للبيع B6

    East House logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٦٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لقطة لن تتكرر في بريفادو – مدينتي 65م

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للاستثمار للبيع مدينتي بالفرش والاجهزه مودرن

    متصدر

    Darak Madinaty logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي B7 – فرصة مميزة .

    Zone Properties . logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٦٥٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امام الساوث بارك والحركة 66م كاش بالفرش والاجهزهB7

    Rikaz logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطة ارضي 58 متر كاش في B6 علي فيو جاردن

    Rikaz logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٨٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة B12 بارك فيو مفروشة موقع مميز استلام فوري

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٥٤٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٤٧٤٬٩٩٩ جنيه

    شقة مفروشة ٧٧م للبيع في مدينتي | القاهرة الجديدة

    Circle Realestate logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٧١٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٧٣٨٬٨٠٠ جنيه

    استوديو 56م للبيع في مدينتي اقساط علي 10 سنوات B14

    Zone Properties . logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٦٦٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٣٤٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستوديو 45م بالB8 مجموعة 87 استلام خلال عام

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٧٨٬٥٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استوديو ارضي بجاردن خاص - داخل مدينتي B6

    East House logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع بمدينتيB10ناصية عالشارع امام الخدمات

    Top Cairo Real Estate logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع b12 فيو على بارك

    Top Cairo Real Estate logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٤٧٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطوات من الحسيني ماركت70م كاش بالفرش الاجهزه فيB11

    Rikaz logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٩٨٧٬٧٩٠ جنيه

    استوديو مفروش للبيع استلام فوري فيو لاندسكيب

    Aqar Misr logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٠٧٬٥٠٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي B7 مجموعة 72 .

    Zone Properties . logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٦٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في مدينتي 65م للبيع بسعر مميز

    Modern Homes realestate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمدينتي B14 دور اول 75م واقساط 10سنوات

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٦٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٥٢٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ارضي بجاردن باقل اوفر في بريفادو62م بالتقسيط

    Rikaz logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٩٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 74م بمدينتي للبيع ب b12 النموذج الاكثر طلبا

    Darak Madinaty logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٤٧٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو بيع فى مدينتى B10 بالقرب من الخدمات

    Escan Group logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥٨٬٧٧١ جنيه/متر مربع