شقق 77 متر للبيع في مشروع مدينتي, صفحة 7

273 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٢٬٢٦٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع فى مدينتى 61م مجموعه 88 استلام قريب

    Etmalek for integrated real estate services logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦١ متر مربع

    ٣٧٬١٣١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينتي B11 ارضي طلعت مصطفي بمساحه70م

    Etmalek for integrated real estate services logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في مدينتي 70 متر موقع مميز جدا b7

    MA Ville logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالنتقسيط استلام فوري غ فتين موقع متميز مدينتي

    Darak Madinaty logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٤٣٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة حجز قديم امام الخدمات مباشرة 73م بالتقسيط B12

    Rikaz logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٦١٬٦٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر مميز 70م ارضي في البي11 للبيع كاش

    HA Group Rehab logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 100م دبل فيو امام مدينتي بالتقسيط عـ 12 سنة

    Falcon for Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢١٦٬٩٥٠ جنيه

    شقة B8 جاردن استلام فوري فرق سعر ضخم فرصة

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٧٧ متر مربع

    ٦٧٬٧٥٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بريفادو جاردن فيو استلام فوري موقع مميز

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٨٢٬٠٦٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 65 متر B7 مدينتى بسعر لقطه - طلعت مصطفى

    Darak Madinaty logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع في مدينتي B8-بأقل اجمالي في السوق

    Location Properties logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز فى مدينتى 65 متر موقع مميز جدا البى 7

    A 2 Z Real Estate logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٨٣٥٬٩٤٠ جنيه

    استوديو B8 جاردن فيو مقدم مميز ب ارقي مراحل مدينتي

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ٧٥٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع من النوادر بموقع استراتيجي مدينتي b8

    Darak Madinaty logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    1

    2

    ٥٢ متر مربع

    ٥١٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٦١٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة B8 في ارقي مراحل مدينتي بسعر مميز جدا

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٧٣٬٩٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو سوبرلوكس للبيع في مدينتي بسعر تجاري

    Location Properties logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥٨٬٧٧١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو بمدينتى 63م للبيع شامل الفرش والاجهزة

    HA Group Rehab logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٤٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع بالفرش والأجهزة 63 م

    Start Homes Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ١٠٧٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو حجز قديم بارقي مراحل مدينتي b8 الدور الاول

    Darak Madinaty logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠١٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو لقطة حجز قديم 49م بالتقسيط علي 12 سنة في B8

    Rikaz logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٤١٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو بارقي كمبوند بريفادو بالتقسيط فيو جاردن 65م

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة "سوبر لوكس" للبيع باتجاه مثالي - مدينتي B12

    Better Estate Investment logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٦٢٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن تشطيب فندقي74م بجوار الكرافت زون فيB12

    Rikaz logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٦٢٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استديو 64م بالفرش والاجهزه جاهز للسكن في B12

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٤٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو فيprivado للبيع فيو بحيرات اقساط علي 13سنه

    Experts Real Estate Investment logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع