شقق 77 متر للبيع في مشروع مدينتي, صفحة 4

272 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٢٬٢٥٩٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فيو رائع استلام قريب -في سراي ريسيل بأقساط

    Remax The Address logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٢٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو استلام شهور فيو رائع بأقل سعر في سراي

    Remax The Address logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    71م 2 نوم للبيع بسعر تجاري بارقي مراحل مدينتي B8

    متصدر

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧١ متر مربع

    ٥٣٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو ٥٧م للبيع في مدينتي | القاهرة الجديدة

    Circle Realestate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٦٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٦٦٢٬٠٠٠ جنيه

    عقد قديم في بريفادو مقدم واقساط 63 متر استلام فوري

    Rikaz logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٨٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو أرضي بجاردن للبيع في مدينتي في B7طلعت مصطفي

    Elite House. logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٣٧٨٬٠٠٠ جنيه

    ستديو 67م بمدينتى ارضي بحديقه في البي 14 للبيع تقس

    HA Group Rehab logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٥٬٣٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن خاصة B12 تشطيبات طلعت مصطفي بسعر لقطه

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٦٧٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر خصم ( 50% ) بـ كمبوند سراي Sarai / شقه مميزه

    Falcon for Real Estate logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي للييع في مدينتي B12

    Horizon Estate logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٥٤٬٧٦٠ جنيه

    للبيع حجز قديم 67م ستوديو بالتقسيط علي جاردن فيB14

    Rikaz logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٣٣٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٧٧٢٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو ارضي بحديقة 67م بالتقسيط 10 سنوات في B14

    Rikaz logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٨٦٬١٤٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٩٥١٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري تشطيب سوبر لوكس74م بالتقسيط فيB12 بحري

    Rikaz logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٥٣٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط حجز قديم65م ستوديو فيB8 باجمالي 2مليون200

    Rikaz logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بيع في B7، مدينتي بمساحة 65 م

    Zone Properties . logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو أرضي للبيع في مدينتي بسعر مميز

    Elegant Home logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٣٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٤٦٣٬٤٤٠ جنيه

    ستوديو لقطة باقل اجمالي 51م حجز قديمB8 امام النادي

    Rikaz logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ٤٨٬٣٠٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالمطبخ والتكييفات 65م كاش تشطيبات خاصة فيB7

    Rikaz logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٦٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للاستثمار او السكن شقة للبيع فى مدينتى B7

    Escan Group logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز للبيع ستوديو 64م في مدينتي b7

    Modern Homes realestate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى مدينتى B7 بالقرب من الخدمات

    متصدر

    Escan Group logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    العنوان: B7 – مدينتي

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٧١٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة استثمارية نادرة في بريفادو مدينتي 65م ع بحيره

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة امام الخدمات مباشرة في B7 تشطيب خاص كاش 69متر

    Rikaz logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستديو للبيع في بريفادو ارضى بجاردن 40 م

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع