شقق 77 متر للبيع في مشروع مدينتي

272 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقه للتمليك بمدينتي B12

    Darak Madinaty logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٣٩٬١٨٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في مدينتي في B7 بالفرش والاجهزه

    Top Cairo Real Estate logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في مدينتي باB6 بموقع متميز جدا

    Top Cairo Real Estate logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع بـ بريفادو 65م ع بحيرة مباشرا لقطه

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة جدا للاستثمار في اروع موقع في b8 مدينتي

    Darak Madinaty logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • پريڤادو

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Talaat Moustafa Group
    القاهرة,مدينتي,پريڤادو

    استوديو, 2 - 3 غرفة

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع كاش مدينتي b10

    B10, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٦٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٤٤٢٬٠٠٠ جنيه

    ستديو مقدم اقساط في بريفادو65م علي جاردن تشطيب خاص

    Rikaz logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٩٩٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استديو مساحه 60متر في B7 امام الساوث بارك

    Choice Real Estate Madinaty - الاختيار logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع في مدينتى B12

    Top Cairo Real Estate logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في مدينتي للبيع B14

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٧ متر مربع

    ١٠٥٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • مدينتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٦٤٤٬٣٢٨ جنيه

    المطور العقاري
    Talaat Moustafa Group
    القاهرة,مدينتي

    1 - 4 غرفة

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 77م للبيع في مدينتي B8 استلام فوري طلعت مصطفي

    Wall Street Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٤٦٬٧٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بالسعر القديم استوديو 65م للبيع في بريفادو بحيرات

    Wall Street Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع مدينتي 77م فيوجاردنB8 استلام فوري

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٨٠٬٥١٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 74م للبيع في B12 استلام فوري كاش خالصه

    Wall Street Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٥٤٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه70م للبيع ارضي بجاردن في B12 مدينتي استلام فوري

    Wall Street Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للتمليك بمدينتى فى B11 بالفرش والاجهزة فيو مفتوح

    B11, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 70 متر في b7 مدينتي بموقع وسعر مميز جدا

    Darak Madinaty logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٨٤٥٬٢٩٠ جنيه

    لقطة باجمالي مليون800 الف في B8 مساحة 51م بالتقسيط

    Rikaz logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ٣٦٬١٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو لقطة للبيع في مدينتي – أرضي بجاردن

    Deals Real Estate logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٦٤٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو مفروش للبيع فى مدينتى B6 بالفرش كامل

    Escan Group logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٦٬٣٤٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع فى مدينتى b6 موقع مميز

    Escan Group logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه67م للبيع في مدينتي تشطيب لوكس البيع بالعفش

    Location Properties logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٤٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه للبيع فى مدينتى b6 تشطيب خاص وفرش فندقى

    A 2 Z Real Estate logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٤٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٤٢٩٬٢١٠ جنيه

    استوديو بريفادو ليك فيو مدينتي مقدم وأقساط مريحة

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٨٤٬٨٣١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينتي 70متر الترا سوبر لوكس بموقع مميز

    A 2 Z Real Estate logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع