شقق 65 متر للبيع في مصر, صفحة 45

6,100 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٦٬١٩٢٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بسي فيو في الغردقة

    Knight properties logo image

    ستوريا ديل ماري, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ١٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في كمبوند بويتك فيلدج

    Eastmark logo image

    قرية البوتيك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٣٥١٬٢٥٠ جنيه

    ستوديو في الغردقة فيو بحر وبسين بقسط على 5 سنين

    Knight properties logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٤١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٩٠٩٬٣٤٥ جنيه

    ستوديو بشاطئ خاص بمقدم 20% والباقي علي 3 سنين

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٦٨٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬١٥٨٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو ببسين فيو سهل حشيش الغردقة

    Knight properties logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٧٤٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • إيليت جاردن

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 16
    المطور العقاري
    Raya
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    2 - 4 غرفة

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو في لا مورا الغردقة فيو حمام سباحة تقسيط

    HPK logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أخر استوديو بسعر مميز لفتره محدده في elm tree

    متصدر

    Closer logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٤٣٬٨٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٨٬٥٣٨ جنيه

    استوديو للبيع في فيراندا | سهل حشيش

    HPK logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٩٨٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرف بمسبح في الكوثر: رفاهية السكن بأفضل سعر

    El-Bedihy & Co logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع أو للإيجار شقة بمدينة 6 أكتوبر – الحي الاول

    Zayed Gate logo image

    الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • هيليو اي

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١٢٨٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Al-Fath Group
    القاهرة,هليوبوليس الجديدة,الحي السادس,هيليو اى

    3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو استلام فورى بأقل سعر فى السوق

    Makanak Investments logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٤٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو استلام فورى بحديقه بأقل سعر فى الكومبوند

    Makanak Investments logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬١٣١٬٢٢٥ جنيه

    شقة غرفة وصالة 63 متر باطلالاة على البحر

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٥٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٨٢٬٩٥١ جنيه

    استوديو 55 متر استلام فورى بالتقسيط

    Hurghadians Property logo image

    ارابيا ازور بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٥٤٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٦٬١٣١٬٣٦١ جنيه

    استوديو بمساحة 54 مترًا مربعًا | شرفة

    Hurghadians Property logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١١٣٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • إديلما ريزورت

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Anchor - Real Estate Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منطقة سهل حشيش,إديلما

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ١٬٦١٠٬٩٤٢ جنيه

    ستوديو فيو حمام سباحه- منتجع لاجونا, الاحياء

    Hurghadians Property logo image

    منتجع لاجونا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٣٧٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٬٨٦٥٬١٩٥ جنيه

    ستوديو 49م فيو حمام سباحه| الهضبه, اتلانتيس ريزورت

    Hurghadians Property logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٥٨٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٧٨٬٨٢٣ جنيه

    ستوديو دور ارضي فيو حمام سباحه|فلورينزا, عرابيا

    Hurghadians Property logo image

    منتجع فلورنسا خمسين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٤٨٬٧٥١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٣٢٣٬٣٧٥ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه في الممشى السياحي مقدم 20%

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٨٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٩٤٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 45م تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٧٣٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • روك إيدن

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Rock developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,روك ايدن

    3 - 4 غرفة

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن بسعر لقطه وبقسط شهري 11ألف فقط|DEFAF

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٢٥ جنيه

    شقة 63م غرفة نوم بإطلالة حمام سباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٣٬١٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٧٠٦٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 41م بموقع حيوي على الممشى – فرصة ذكيه

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٩٩٬٩٤٠ جنيه

    شقة 63م غرفة نوم أرضي – سهولة وصول وإطلالة مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٤٣٢٬٠٥٠ جنيه

    امتلك 63م بغرفة فندقية… أسلوب حياة فندقي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٧٠٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • سافوي بلو بلو

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٩٩٩٬٩٤٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    MGdevelopment
    السويس,العين السخنة,بلو بلو

    1 - 2 غرفة