شقق 65 متر للبيع في مصر, صفحة 41

6,100 عقارات أخرى
  • شقة - 1 حمام للبيع في الحي الاول - مدينة 6 أكتوبر - الجيزة
    1

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع فندقي للبيع اللترا مودرن

    كيان للتسويق العقاري logo image

    الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٨٤٥٬٢٩٠ جنيه

    لقطة باجمالي مليون800 الف في B8 مساحة 51م بالتقسيط

    Rikaz logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ٣٦٬١٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو دبل فندقي البيع اللترا مودرن

    كيان للتسويق العقاري logo image

    الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فندقي نيوم اكتوبر التوسعات الشمالية

    Best Deal For Real Estate logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو لقطة للبيع في مدينتي – أرضي بجاردن

    Deals Real Estate logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٦٤٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • إل باتيو ريفا

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    1 - 4 غرفة

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع في Rotana Lake Residence – لقطة

    Mr .Estates logo image

    لايك رسيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٢٤٬٠٠٠ جنيه

    امتلك غرفة بمساحة 64 م في مجاويش ولاجون

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٢٤٬٠٠٠ جنيه

    احجز غرفة 64 م بمجاويش وحمام سباحة ضخم

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٥٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك 55 م بمجاويش قرب سنزو مول

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٢٢٬٥٠٠ جنيه

    ستوديو 55م بإطلالة على المسبح بمقدم 20% – استثمار

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • كورونادو

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 30
    الساحل الشمالي,كورونادو

    2 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٢٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 60م غرفة وصالة – إطلالة مميزة وموقع حيوي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٢٢٬٥٠٠ جنيه

    ستوديو 55م بتصميم عصري – فرصة مثالية للسكن

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٢٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 59م غرفة نوم بالدور الأول – موقع مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 58م غرفة نوم – تصميم عصري ومساحة عملية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 60م غرفة نوم بإطلالة جبلية – هدوء وإطلالة مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • وادي يم

    السعر عند الإطلاق:

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Modon Developments
    الساحل الشمالي

    1 - 6 غرفة

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٧٧٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 46م في قلب الهضبة مع إطلالة على المسبح

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٢٥٬٨٠٠ جنيه

    شقة 59م غرفة نوم بإطلالة شارع موقع حيوي في الغردقه

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٤٦٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 56م بالدور الثاني بإطلالة جبلية – هدوء وإطلالة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 58م غرفة نوم بإطلالة بحر – أجواء ساحلية مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك غرفة 63 م وسط مساحات خضراء واسعة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • فلو - جيو - ذا ميد

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬٧٨٧٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    people & places developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,ذا مد

    2 غرفة

  • 13

    شقة

    ٢٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 60م غرفة نوم – مثالية للسكن والاستثمار

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك غرفة 64 في مبارك 6 وإطلالة شارع

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٢٬٣٤٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في غرفة 64 م بعائد قوي ومستقر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٢٬٣٤٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز غرفة 64 م قرب مطار الغردقة مباشرة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٢٬٣٤٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٥١٬٠٠٠ جنيه

    احجز الآن غرفة 64 م قرب سينزو مول

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٥٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • سعادة بوتيك

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Horizon Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    1 - 5 غرفة