شقق 65 متر للبيع في مصر, صفحة 44

6,100 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٣٬٩٧٤٬٤٠٠ جنيه

    استوديو أول صف بحر بالساحل الشمالي متشطب بالتقسيط

    Pharos Real Estate logo image

    جليي, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٧٩٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٩٥٬٦٥٨ جنيه

    استوديو متشطب بقسط شهري 3,600جنيه في نيو هليوبوليس

    Empire real estate and investment logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٦٨٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٤٢٩٬٢١٠ جنيه

    استوديو بريفادو ليك فيو مدينتي مقدم وأقساط مريحة

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٨٤٬٨٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه استثمار قويه استديو بريفادو مفروش بالكامل

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٨٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم واحدة كاملة التشطيب في جيريان للبيع

    Property Hills Star logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٦٤ متر مربع

    ٨٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • جو هليوبوليس

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    IL Cazar Developments
    القاهرة,مدينة نصر,مساكن المهندسين,جو هليوبوليس

    1 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استديو فى مدينتى بسعر تجارى متشطب فى B6

    Zone Properties . logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٦٦٥٬٠٠٠ جنيه

    استثمار قوي-استوديو جاهز للاستلام- لوكيشن لقطة

    Right Direction logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٨٦٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مُجهز بالكامل بقسط 39 ألف جنيه كل 3 شهور

    New Avenue Real Estate logo image

    سمو بوليفارد, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٧٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٥١٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة ستوديو للبيع في الكوثر, علي حمام السباحه

    متصدر

    Homes Bay logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي1 غرفة على البحيرة مفتوحة في ويست جولف

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    ويست جولف, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • سيا لاجوون

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬١٨٤٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Arab Developers Holding
    الساحل الشمالي,العلمين,سيا لاجوون

    1 - 2 غرفة

  • 14

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة فندقية 60م متشطبة بسعر الطرح الاول بمقدم 5%

    متصدر

    GCR Developments logo image

    سمو بوليفارد, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    2

    ٦٠ متر مربع

    ٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري صف أول على البحر متشطب بالأجهزة

    Selection Code logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بأقل سعر فىCityZen بالمستقبل بمقدم5% فقط

    Roots Real Estate logo image

    سيتي زين, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٧٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فى الرحاب استوديو60م بجاردن تشطيبات اول سكن

    Cairo Aqar Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٨٢٬٩٥١ جنيه

    استلم فوراً: استوديو فندقي عقد أخضر بعرابيا

    El-Bedihy & Co logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٥٤٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • منتجع فيدالا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Better Home Development
    السويس,العين السخنة,منتجع فيدالا

    1 - 6 غرفة

  • 9

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Rtm studio in zed west sheikh zayed by Ora 7th F

    Selection Code logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٨٦٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 51م للبيع في B8 مدينتي امام النادي مباشره

    Wall Street Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    1

    2

    ٥١ متر مربع

    ٥٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام ديسمبر 2026 في قلب مجاويش

    El-Bedihy & Co logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باميز فيو للبيع شقه متشطبه بسيتي جيت واقساط ل 10س.

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٢٩١٬٩٥٢ جنيه

    امتلك استوديو بفيو جاردن في سهل حشيش بمقدم 15%

    Knight properties logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٧٩٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • حياة أكتوبر ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Jawad Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حياه اكتوبر ريذدنس

    2 - 4 غرفة

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو في مشروع لا مورا الغردقة فيو لاندسكيب

    HPK logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٢٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة بفيو بحر بخصم 25% عن سعر المطور – حياة بيتش

    ROI For Real Estate logo image

    حياه بيتش فرونت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بجاردن للبيــــع تشطيبات تحفه اول سكن

    Start Homes Madinaty logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٤٤٨٬٦٠٠ جنيه

    ستوديو في الغردقة بفيو بسين وخدمات فندقية

    Knight properties logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٤٦٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٢٤٬٠٠٠ جنيه

    بالأحياء شقة فندقية فيو بحر وشاطئ خاص استلام فوري

    El-Bedihy & Co logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥١ متر مربع

    ٦٣٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • لاكوينتا

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٤٠٩٬٦٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Royal Homes Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    2 - 3 غرفة