البيع الأول12شقة٤٬٨٢٣٬٤٤٠ جنيهاحجز غرفة 53 م بجوار نيفيلاند الترفيهيةريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر 1 1 ٥٣ متر مربع ٩١٬٠٠٨ جنيه/متر مربع
البيع الأول12شقة٥٬٢٨٨٬٧٠٠ جنيهامتلك غرفة 62 م وحمامات سباحة متعددةريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر 1 1 ٦٢ متر مربع ٨٥٬٣٠١ جنيه/متر مربع
البيع الأول10شقة٢٬٢٤٧٬٠٠٠ جنيه60م غرفة وصالة بإطلالة على الشارعمنطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر 1 1 ٦٠ متر مربع ٣٧٬٤٥٠ جنيه/متر مربع
البيع الأول12شقة٤٬٨٢٣٬٤٤٠ جنيهاستثمر غرفة 53 م بتصميم عصري ذكيريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر 1 1 ٥٣ متر مربع ٩١٬٠٠٨ جنيه/متر مربع
البيع الأول13شقة٣٬٦٥٩٬٥٠٠ جنيهاستديو 57م بإطلالة ساحرة على البحرمنطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر استوديو 1 ٥٧ متر مربع ٦٤٬٢٠١ جنيه/متر مربع
مشروع جديدتحت الإنشاءتاريخ التسليم: الربع الرابع ٢٠٢٦8سكاي هيلزالسعر عند الإطلاق:٢٬٠٤١٬٦٠٠ جنيهخطة السداد: 10المطور العقاريالجيزة,مدينة 6 أكتوبر2 - 3 غرفة
البيع الأول12شقة٥٬٢٨٨٬٧٠٠ جنيهاحجز غرفة 62 م ولاجون بين كل مبنىريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر 1 1 ٦٢ متر مربع ٨٥٬٣٠١ جنيه/متر مربع
البيع الأول12شقة٤٬٨٢٣٬٤٤٠ جنيهامتلك غرفة 53 م وخصوصية كاملة للسكنريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر 1 1 ٥٣ متر مربع ٩١٬٠٠٨ جنيه/متر مربع
البيع الأول12شقة٥٬٢٨٨٬٧٠٠ جنيهامتلك غرفة 62 م وإطلالة مفتوحة مميزةريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر 1 1 ٦٢ متر مربع ٨٥٬٣٠١ جنيه/متر مربع
البيع الأول12شقة٤٬٨٢٣٬٤٤٠ جنيهامتلك غرفة 53 م أمام سينزو مول مباشرةريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر 1 1 ٥٣ متر مربع ٩١٬٠٠٨ جنيه/متر مربع
البيع الأول12شقة٤٬٨٢٣٬٤٤٠ جنيهاستثمر غرفة 53 م بعائد مضمون وموقع حيويريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر 1 1 ٥٣ متر مربع ٩١٬٠٠٨ جنيه/متر مربع
مشروع جديدتحت الإنشاءتاريخ التسليم: الربع الثاني ٢٠٢٩4وتر سايد مورانوالسعر عند الإطلاق:٩٬٠٣٧٬٧١٧ جنيهخطط دفعالمطور العقاريالسويس,العين السخنة,مورانو2 - 4 غرفة
البيع الأول14شقة٥٬١٠٩٬٩٩٥ جنيهشاليه 52م باطلالة طبيعية - شاطئ خاصسكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر استوديو 1 ٥٢ متر مربع ٩٨٬٢٦٩ جنيه/متر مربع
البيع الأول10شقة٣٬١٧٧٬٩٠٠ جنيه54م غرفة وصالة بإطلالة بحرية بالأحياءمنطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر 1 1 ٥٤ متر مربع ٥٨٬٨٥٠ جنيه/متر مربع
البيع الأول12شقة٣٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيهاستثمر استوديو 60 م بموقع حيوي مميزمنطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر استوديو 1 ٦٠ متر مربع ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع
البيع الأول12شقة٣٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيهامتلك استوديو 60 م وسط لاندسكيب واسعمنطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر استوديو 1 ٦٠ متر مربع ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع
البيع الأول12شقة٣٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيهامتلك استوديو 60 م مع أكوا بارك ممتعمنطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر استوديو 1 ٦٠ متر مربع ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع
مشروع جديدتحت الإنشاءتاريخ التسليم: الربع الثاني ٢٠٢٦7تي ريزدنسالسعر عند الإطلاق:٤٬٤٠٥٬٩٠٦ جنيهخطة السداد: 15المطور العقاريالساحل الشمالي,العلمين,تي ريزدنس3 غرفة
البيع الأول12شقة٣٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيهاحجز استوديو 60 م وتجربة معيشة متكاملةمنطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر استوديو 1 ٦٠ متر مربع ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع
البيع الأول12شقة٣٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيهاستثمر استوديو 60 م بعائد مضمون قويمنطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر استوديو 1 ٦٠ متر مربع ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع
البيع الأول12شقة٣٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيهاحجز استوديو 60 م بجوار بالم ديميرتمنطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر استوديو 1 ٦٠ متر مربع ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع
البيع الأول12شقة٣٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيهاستثمر استوديو 60 م بجوار أكبر مولمنطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر استوديو 1 ٦٠ متر مربع ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع
البيع الأول12شقة٣٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيهاحجز استوديو 60 م بالقرب من المارينامنطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر استوديو 1 ٦٠ متر مربع ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع
مشروع جديدتحت الإنشاءتاريخ التسليم: الربع الرابع ٢٠٢٦6منتجع مونتيانوالسعر عند الإطلاق:قريباًخطة السداد: 10المطور العقاريالساحل الشمالياستوديو, 1 - 2 غرفة
البيع الأول12شقة٣٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيهامتلك استوديو 60 م وتصميم عصري فاخرمنطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر استوديو 1 ٦٠ متر مربع ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع
البيع الأول12شقة٣٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيهامتلك استوديو 60 م بإطلالة بانوراميةمنطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر استوديو 1 ٦٠ متر مربع ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع
البيع الأول12شقة٣٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيهاستثمر استوديو 60 م بمشروع متكامل الخدماتمنطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر استوديو 1 ٦٠ متر مربع ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع
البيع الأول12شقة٣٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيهامتلك استوديو 60 م على طريق عرابيا مباشرةمنطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر استوديو 1 ٦٠ متر مربع ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع