شقق 65 متر للبيع في مصر, صفحة 15

6,087 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل دفعة أولى لشقة فندقية 250 ألف

    Crafters Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بموقع مميز باقساط علي 5 سنين واقل مقدم

    Tradmark Real Estate logo image

    بيلا ايست, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٥٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فيو حمام سباحه في قلب سهل حشيش

    Rook Estate logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ١٠٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة 60 متر الهضبة الغردقة

    Knight properties logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 450الف وامتلك ستوديو متشطب بتقسيط 10 سنين

    IRTKAZ logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٤٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • مون هايتس باديا

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٩٩٢٬٤٦٠ جنيه

    المطور العقاري
    Palm Hills
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,باديه بالم هيلز

    2 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٣٤٬٠٠٠ جنيه

    امتلك منزلك الممــــيز في الغردقة

    متصدر

    Aka Group Real estate logo image

    الجادة الأولى الجهة الجنوبية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٠٤٢٬٩٩٧ جنيه

    استوديو كاش للبيع في لابيلا الممشى السياحي

    ROI For Real Estate logo image

    الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٦٨٬٠٩٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٢٨٧٬٦٥٤ جنيه

    استوديو بـ زيد زايد مقدم 500ألف وقسط 10 سنين

    Selection Code logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ١٦٠٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٣١٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديوك الآن في قلب أولد شيراتون المميزة،

    Second Home Real Estate logo image

    شارع شيراتون, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٤ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    استديو باجمالي سعر2,2 مليون شامل كل شيء في سراي

    Property Misr logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • ليفين

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠٢١٬٢٥٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Nakheel Developments
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,ليفن

    1 - 4 غرفة

  • 22

    شقة

    ٣٬٧٠٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 57م استلام فوري يطل علي البحر بالهضبة

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٣٬٢٠١٬٦٦٠ جنيه

    ستوديو فيو بحر بشاطئ خاص| منتجع اورو بالاحياء

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    منتجع جوليانا بيتش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٥٨٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لمحبي الاستثمار بسعر لقطه في العاصمه بمقدم3%

    Roots Real Estate logo image

    الوادي 8, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة للاستثمار امام up town cairo بمقدم10%فقط

    Roots Real Estate logo image

    ذا نوفليست, المقطم, القاهرة

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٣٩٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو مفروش بالكامل بأقساط في مدينتى - بريفادو

    New Avenue Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٠٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • إيتالا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٧٨١٬٧٥٦ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    El-Manara Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,إيتالا

    3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ستديو بجوار الخدمات57م كاش فيB10 تشطيب خاص

    Rikaz logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥٨٬٧٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع فى مدينتى

    مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة وصالة مساحة 60 متر - الهضبة - الغردقة

    متصدر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٢٤٥٬٠٠٠ جنيه

    غرفة وصالة 59 متر - قلب الغردقة - الهضبة

    متصدر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٦١٣٬٧٥٠ جنيه

    فرصة استثمارية مميزة استوديو بسعر مغري سراي

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٣٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • بورتو جراندي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٤٩٢٬٤٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Amer Group company
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة

• 13

    شقة

    ٢٬٥٨٣٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مغري و فيو مميز استوديو فاخر سراي

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٣٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استديو استلام فوري ف كيان بأقل سعر قسط عل 6س

    Evergreen Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٢٧٧٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بإطلالة على حمام السباحة | تصميم عصري

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٧٩٬٦٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم بإطلالة مدينة | راحة وتصميم عصري

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٦٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٢٥٬٨٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم بإطلالة مدينة | موقع مميز وحياة نابضة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٤٦٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • كيو باي

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Q Developments
    مطروح,العلمين

    1 - 5 غرفة