شقق 65 متر للبيع في مصر, صفحة 20

6,090 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٣٬٢٤٥٬٠٠٠ جنيه

    استثمر الان في شقة 59م باطلالة علي البحر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 60م الدور التالت باطلالة خلابة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٤٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع علي الهضبة 56م الدور التاني

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٥٢٤٬٥٠٠ جنيه

    استديو 51م بفيو مسبح في بلوو كريست

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة 58م باطلالة علي البحر بسعر مغري

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • جراند لين

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٥٣٢٬٠٦٨ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Housing and Development Company for Real Estate
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس,جراند لين،

    1 - 4 غرفة

  • 16

    شقة

    ٢٬٢٧٧٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استديو 46م علي الهضبة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٢١٧٬٥٠٠ جنيه

    وحدة 65م بسعر مغري علي الهضبة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 58م تطل علي البحر خلف مستشفي الاصيل

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالفرش والاجهزة فندقية استلم شالية صف1 علي البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان شقتك مع ORA فى Zed East قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ١٥٠٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • جيفيرا ذا فيرل II

    السعر عند الإطلاق:

    ١٤٬٤٨٧٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    INERTIA
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,جيفيرا

    3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو استثماري للبيع تقسيط فى كمبوند سراي Sarai

    Sonic For Real-Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٣٦٬٥٠٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تطل علي الحديقه الرئيسيه أقل تقسيط سعر لونش

    New Avenue Real Estate logo image

    وايت ريزدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٦٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بإطلالة على المسبح في الكوثر | مقدم 25%

    El-Bedihy & Co logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مميز بكمبوند بيجونيا خلف الجامعة الأمريكيه

    متصدر

    El Hefny Group logo image

    بيجونيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٧٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٤٢٢٬٥٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع فيو حمام سباحه مقدم 10% تقسيط4سنوات

    Hurghadians Property logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • بيراميدز ويلز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬١١٣٬٧٥٠ جنيه

    خطة السداد: 25
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,بيراميدز ويلز

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 15

    شقة

    ٣٬٧٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة وصالة 63 متر pool view بالممشي السياحي

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٨٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل غرفه نوم علي النيل مفروشه جاهزه ع السكن

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٥٨٦٬٧٠٠ جنيه

    استوديو للبيع لاجونا ريزورت الغردقة منطقة الأحياء

    متصدر

    Rook Estate logo image

    منتجع لاجونا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٣٥٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطه للبيع في بريفادو مدينتي 68 متر

    Panorama View logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٠١٩٬٥٠٠ جنيه

    شقه غرفه وصاله بفيو حمام سباحه في وسط الغردقه

    Hurghadians Property logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٥٤٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • جولف فيوز هاسيندا باي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٨٬١٦٤٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Palm Hills
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,هاسييندا باي

    2 - 3 غرفة

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 56م فيو مميز فى ابراج زيد ويست بالشيخ زايد

    MRG Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٤٠٬٣٩٧ جنيه

    استوديو جاهز للبيع في الغردقة | فلورنزا خماسين

    Rook Estate logo image

    منتجع فلورنسا خمسين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٥١٬٠٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    650الف فقط تشطيب كامل بالتكفات و المطبخ

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ١٠٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مميز بإطلالة لاندسكيب في فيراندا

    HPK logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬١٥٤٬٢٤٠ جنيه

    استوديو أتلانتس ريزورت | استثمار وخدمات متكاملة

    Rook Estate logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ٤٢٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • الاندلس

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 50
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,حى الاندلس

    3 غرفة