شقق 65 متر للبيع في مصر, صفحة 12

6,087 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 150م + جاردن50م متشطبه بالكامل بأقل سعر

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بارك فيو عقد قديم ٢٠٢٢ سعر مميز جدا فى زيد

    Brokers Hub logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فى ماونتن فيو كريك التجمع شقة للبيع لقطة

    Step One Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 61 مترًا بدون تشطيب للبيع في سراي

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٤٣٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع في نيوم – فيو حمام سباحة وحديقة

    RE/MAX Everest logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٦٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • نوا ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 7
    القليوبية,مدينة العبور الجديدة

    استوديو, 2 - 5 غرفة

  • 15

    شقة

    ١٬٦٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه وصاله فيو حمام سباحه- منطقة الانتر

    Hurghadians Property logo image

    رويال لاجونس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مساحتها 57 متر مربع استلام فوري خصم20%

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 40م علي حمام السباحة بسعر مميز بمشروع جديد

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    الغردقة هب, منطقة الانتركونتننتال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع بمدينتي في b7

    B7, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٢٠٢٬٤٨٠ جنيه

    وفر 550 ألف كاش! | شقة 1 غرفة فيو بحر في الاحياء

    متصدر

    Rook Estate logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٣٨٬٦٤٠ جنيه/متر مربع

  • تمايا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    1 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٧٤٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو في العاصمه الجديده, مقدم 10%, قسط 10 سنوات

    Smart Move logo image

    ابراج ايفال, محور محمد بن زايد, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٨١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٩٩٥٬٧٢١ جنيه

    شقة ستوديو عالبحر | عائد إيجاري مضمون الغردقة

    Rook Estate logo image

    لونج بيتش ريزورت, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٣٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مع رووف للبيع في ستون ريزيدنس

    Treasure Real estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٧٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بحري علي حدائق زيد الشيخ زايد استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٩٦٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للاستثمار بأقل سعر دقائق من AUC بمقدم10%فقط

    Roots Real Estate logo image

    كمباوند شبابيك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٦٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • سيرفو

    السعر عند الإطلاق:

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Edic
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    4 غرفة

  • 16

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 60م للبيع في الرحاب أول سكن

    Dream Homes Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة عالتسعين الجنوبي مباشرة قسط يصل لـ 14 سنة

    Selection Code logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ٨٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح جديد بـ ماونتن فيو التجمع قسط حتى 14 سنة

    Selection Code logo image

1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٨٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر استوديو في مصر مع شركة قوية وبتقسيط 12سنة

    Selection Code logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي B7 – فرصة مميزة .

    Zone Properties . logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٦٥٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • لاديرا ريد سي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    United Real Estate
    محافظة جنوب سيناء,رأس سدر

    2 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ١٬٦١٠٬٩٤١ جنيه

    استوديو 43 متر على الـ Pool الغردقة

    Knight properties logo image

    منتجع لاجونا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٣٧٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو مميز ومفروش في كمبوند فيفث سكوير

    ABAZA for real estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ١٠٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لمحبي الاستثمار بالتجمع الخامس بمقدم5%فقط

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    مسكن نوي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ١٣٠٬٩٨٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو على Lake, استديو بحري+ 25م روف اسلام فوري

    Property Misr logo image

استوديو

    1

    ٦١ متر مربع

    ٥٧٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو في زومرا ايست | الوحدات المتوفر محدودة جدا

    Anchor for Real Estate logo image

    زومرا شرق, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • نيو جاردن سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٩٥٢٬٥٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    City Edge
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    1 - 3 غرفة