بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في التجمع الخامس, صفحة 21

3,285 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الثالث جاردينيا هايتس

    شركة البحيري جروب logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 175 متر جاهزة للسكن للبيع في التجمع الخامس

    clear scope logo image

    مسجد فاطمة الشربتلي, الحي الثالث, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٩٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيو مفتوح في دار مصر التجمع

    Envigo Real Estate logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٨٧٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس بيت الوطن الحي الثامن

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٣٢٨ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع متشطبة في فيفث سكوير المراسم+aCs

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣٠٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس بيت الوطن الحي التكميلي

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٧٬٧٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري للبيع بفيو مميز في تاج سيتي

    Show Views logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٤٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف تاني من الجولف اقل سعر تاون هاوس في السوق

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٥ متر مربع

    ٩٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالمطبخ والتكييفات بكمبوند لاميرادا

    كمبوند لاميرادا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٤٥٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل يونت ف الماركت دايركت ع النادي -برايم لوكيشن

    Spade consultancy logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع بكمبوند ذا ادريس ايست

    Spade consultancy logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٨٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة باطلالة جانبية ع المسبح اقل سعر للبيع بروميناد

    El Kateb Real Estate logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٠٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بجاردن متاحه للبيع داخل كمبوند فيفث سكوير

    Ninety Two logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    أحدث مشروعات Prime Home في بيت الوطن التجمع 130متر

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% = 178 الف فقط تقدر تتعاقد على شقة 147 متر

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٢٤٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٩١٬٠٠٠ جنيه

    فرصه للاستثمار في بيت وطن- الحي الخامس

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٣٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٩٩١٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك ف اميز احياء بيت الوطن ف الحي الخامس

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٣٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٤٥٥٬٠٠٠ جنيه

    أحدث مشروعات Prime Home في بيت الوطن التجمع 146متر

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٢٣٬٦٦٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع برايم لوكيشن ف التجمع الخامس استلام فورى

    Sonic For Real-Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالوكيشن و سعر مميز شقة للبيع في الباتيو اورو

    Spade consultancy logo image

3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥١٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٣٩٬٥٠٠ جنيه

    افضل فرصه للاستثمار في بيت الوطن شقه 157 متر

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٢٤٬٤٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٣٩٬٥٠٠ جنيه

    افضل فرصه للاستثمار في بيت الوطن شقه 157 متر

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٢٤٬٤٥٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٩٩١٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك ف اميز احياء بيت الوطن ف الحي الخامس

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٣٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع كاش و استفيد بخصم كبير في شقه 185م في التجمع

    Z Investments For Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢١٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل من سعر السوق شقه متشطبه 3 غرف استلام فورى

    East wing logo image

3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٦٬٥٤٧ جنيه/متر مربع