بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في التجمع الخامس, صفحة 18

3,285 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب في شاليا تاج سيتي استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في إيستاون موقع مميز

    New Capital Home. logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ١٠٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه نصف تشطيب استلام فوري تاج سيتي مرحله شاليا

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٥٠٬٩٩٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في تاج سيتي موقع مميز نصف تشطيب

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    رووف للبيع 160م سوبر لوكس في غرب اربيلا فوري

    Envigo Real Estate logo image

    غرب ارابيلا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع في تاج سيتي

    Treasure Real estate logo image

3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمطبخ للبيع في تاج سيتي - المنطقة T

    Treasure Real estate logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل كمبوند الباتيو اورو استلام فوري 3غرف

    Property Hills  One logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٧٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة راقية للسكن والاستثمار بموقع هادئ ومميز

    Selective logo image

    شارع 70, الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٥٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب كامل و استلام فوري

    Byout Misr Property Consultancy logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو بالتقسيط, سعر لن يتكرر، استلام فوري متشطب

    Byout Misr Property Consultancy logo image

3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ١٧٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في ديستريكت 5 فيو لاندسكيب و The Club

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٩ متر مربع

    ٦٩٬٨٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه بمقدم 5 مليون في ادريس ايست

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه عقد دره استلام فوري مقدم واقساط

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٥١٤٬٢٥٠ جنيه

    امتلك شقتك في AZAD استلام فوري

    Picky Properties logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ١٢٣٬٥٧٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م أرضي متشطبة فوري بسعر مميز لسرعة البيع

    Aqar Misr logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف ارضي بجاردن للبيع في فيفث سكوير

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بارقى مناطق الحى الثانى - التجمع الخامس

    Eastmark logo image

    شارع رقم 29, الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبه في وادي دجلة بروميناد – التجمع

    Catchers investment logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري متشطبة في ادريس ايست

    Catchers investment logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٦٠٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بيت الوطن خطوات من النادى الاهلى

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٨ متر مربع

    ٢٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاج سيتي-شقة لقطة 156م بأقل مقدم في الماركت للبيع

    YaKan Properties logo image

3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف في زاد إيست بأفضل سعر في الماركت

    Merak Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٧١٬٩٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري متشطبة بالكامل ريسيل تجمع

    Catchers investment logo image

3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل من سعر السوق بمليون جنيه شقه بيع استلام فوري

    4C Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٦٬١٢٩ جنيه/متر مربع