بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في التجمع الخامس, صفحة 20

3,285 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة متشطبة شاملة الجراج للبيع ريسيل بأقساط

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٨٬٩٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة أقل من سعر السوق |زيد إيست

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٩ متر مربع

    ٥١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع جاردن للبيع في تاج سيتي - بارك ريزيدنس

    Treasure Real estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٧٠٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو كامل علي لاند سكيب للبيع ريسيل- ادريس ايست

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٦٨٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في وترواي ذا فيو فى التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٦ متر مربع

    ١٣٬٦٨٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الباتيو اورو

    Spade consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٨٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٤٤٣٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة جدًا للبيع في النورث هاوس

    Feeds logo image

    نورث هاوس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٤٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجارن للبيع في المراسم بسعر تحفه

    Sweet Home Realestate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بعائد استثماري فوري 3 غرف نوم في المراسم

    Sweet Home Realestate logo image

3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٦٣٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل في غرب ارابيلا القاهرة الجديدة

    New Avenue Real Estate logo image

    غرب ارابيلا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الثالث جاردنيا هايتس

    شركة البحيري جروب logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة في باتيو اورو 164 لسرعة البيع

    Spade consultancy logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٢٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي مميزة

    New Capital Home. logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل استلام فوري للبيع في ادريس ايست

    Key Point for real estate logo image

3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٦٠٬٢٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكومباوند Promenade | القاهرة الجديدة

    Catchers investment logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف سوبر لوكس لوكيشن مميز عاللاندسكيب ادريس

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف تشطيب سوبر لوكس لوكيشن مميز عاللاندسكيب

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٩١٬٦٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس بيت الوطن

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٢٥٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر متشطبة استلام فوري شامل النادي و الصيانة

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بافضل سعر بفيو رائع في تاج سيتي

    Show Views logo image

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٧٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة جولدن سكوير شقة 3 غرف متشطبة 10م كاش

    Spade consultancy logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٥٧٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة برووف كومبوند الدبلوماسيين - 3 غرف نوم

    New Avenue Real Estate logo image

    حي الدبلوماسيين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس كمبوند لؤلؤة

    شركة البحيري جروب logo image

    لؤلؤة الاهرام, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٠٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٩١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس بيت الوطن الحي التكميلي

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ٢١٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة | شقة كورنر جاهزة في باتيو أورو

    Premier Property logo image

3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع