بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في التجمع الخامس, صفحة 24

3,285 عقارات أخرى
  • 23

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند اللوتس – 3 غرف نوم

    Eastmark logo image

    كمبوند اللوتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٩٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غ بدون مقدم واقساط 12سنة فيومميزع طريق السويس

    Summit Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٩٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لافيستا الباتيو أورو | استلام فوري تشطيب كامل 3نوم

    Darcom for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ارقي مناطق التجمع – كمبوند ذا سكوير

    Chances Real Estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٦٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيو مميز بحيرات في كمبوند ذا سكوير

    Chances Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٤٩٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند باتيو اورو

    Gold Routes logo image

3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٥٦٬١٠٠ جنيه

    شقه 147م مقدم 175 الف فقط بالتقسيط 6 سنوات

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٥٦٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% = 178 الف فقط تقدر تتعاقد على شقة 147 متر

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٨١٬٠٠٠ جنيه

    أرضى بجاردن 162متر + 70 متر جاردن واجهه بالحي الرا

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٢٦٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٨١٬٠٠٠ جنيه

    أرضى بجاردن 162متر + 70 متر جاردن واجهه بالحي الرا

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٢٦٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٩٩١٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك ف اميز احياء بيت الوطن ف الحي الخامس

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٣٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٩٩١٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك ف اميز احياء بيت الوطن ف الحي الخامس

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٣٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٩١٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك ف اميز احياء بيت الوطن ف الحي الخامس

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٣٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٩٩١٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك ف اميز احياء بيت الوطن ف الحي الخامس

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٣٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٩٩١٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك ف اميز احياء بيت الوطن ف الحي الخامس

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٣٬٧٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٨١٬٠٠٠ جنيه

    أرضى بجاردن 162متر + 70 متر جاردن واجهه بالحي الرا

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٢٦٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠١٠٬٠٠٠ جنيه

    أجدد مشاريعنا فى بيت الوطن الحى الخامس شقه 130 متر

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٦١٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في بيت الوطن الحي الثالث

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٢٤٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠١٠٬٠٠٠ جنيه

    -أجدد مشاريعنا فى بيت الوطن الحى الخامس شقه 130متر

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠١٠٬٠٠٠ جنيه

    أجدد مشاريعنا فى بيت الوطن الحى الخامس شقه 130 متر

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    أحدث مشروعاتنا في بيت الوطن التجمع الخامس شقه 130م

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠١٠٬٠٠٠ جنيه

    -أجدد مشاريعنا فى بيت الوطن الحى الخامس شقه 130متر

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بيت الوطن ارضي مساحه ١٣٠ متر

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    أحدث مشروعات Prime Home في بيت الوطن التجمع 130متر

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 147متر للبيع في فيفث سكوير المراسم

    Prime Company logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٦١٬٢٢٤ جنيه/متر مربع