بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في التجمع الخامس, صفحة 19

3,285 عقارات أخرى
  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوديك تطرح لاول مره سكاي هوم بمقدم 5% علي 8 سنين

    Mr .Estates logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٥١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ماونتن فيو التجمع الخامس بجوار ميفيد

    Catchers investment logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاول مرة من سوديك سكاي هو بحمام سباحة خاص بمقدم5%

    Mr .Estates logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٥١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فيفث سكوير المراسم مفروشة

    New Capital Home. logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٥٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 4

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري وجاهزة للسكن فيلا ريسيل من المالك

    Catchers investment logo image

    ماونتن فيو 3, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة في الباتيو اورو بسعر مميز

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٠٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في دار مصر الاندلس فيو واسع ومفتوح

    شركة البحيري جروب logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 3

    فيلا

    ١٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع ريسيل من المالك بسعر مميز فوري

    Catchers investment logo image

3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في دار مصر الاندلس جاهز للبيع

    شركة البحيري جروب logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 3

    فيلا

    ١٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل من المالك بسعر ممتاز في ماونتن فيو

    Catchers investment logo image

3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيبخاص بكمبوند ستون ريزيدنس

    Gold Routes logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع بارقي كمبوند بالتجمع الخامس

    Gold Routes logo image

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٠٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند ستون ريزدنس

    Gold Routes logo image

3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٦٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع برايم لوكيشن في كمبوند باتيو اورو

    Gold Routes logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٤٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالمطبخ في لاميرادا

    كمبوند لاميرادا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في لاميرادا 3 غرف بافضل سعر

3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 4

    أي فيلا

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – فيلا جاردن في ماونتن فيو اي سيتي ريسيل

    Catchers investment logo image

3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كود الإعلان: TM 718 شقة للبيع – كمبوند الديار ريز

    sms for RealEstate logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٤٠٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في لوكشين مميز في تاج سيتي

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٩٧٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه 156م مع امكانيه القسط ع12سنه ف تاج سيتي

    Closer logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٧٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٨٤٦٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع 157م نص تشطيب فى بيت الوطن التجمع الخامس

    Envigo Real Estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٢٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في دار مصر القرنفل فيو مقتوح بحري

    شركة البحيري جروب logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بحري متشطبة استلام فوري للبيع-ادريس ايست

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٩٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٦٬٢٤٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة دور ارضي للبيع في ميفيدا | ١٥٣م | جاردن ٧٠م

    Circle Realestate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ١٧١٬٥٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل من المالك متشطبه فورى فكمبوند بروميناد

    Catchers investment logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع