بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 77

3,167 عقارات أخرى
  • 16

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي Resale للبيع 145م الساحل الشمالي

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٩٥ متر مربع

    ٦١٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    120م³ – 3 غرف في Q North أمام Marassi- قسط 10سنين

    Horizen For Real Estate logo image

    كيو نورث, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع – ستيلا مارينا، الساحل الشمالي

    Property Network logo image

    ستيلا مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين في ازهة الساحل الشمالي| موقع مميز

    Selection Code logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ١٢٣٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    تاون هاوس

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب علي اللاجون للبيع بالتقسيط

    Property Hills Star logo image

    جيفييرا كواي سايد, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٢٠٬١٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استلام فورى فى جايا الساحل بسعر لقطه

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية أرضي موقع مميز يطل على اللاجون استلام فورى

    Trends Real Estate Egypt logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه كامل التشطيب للبيع في خليج ألماظة

    Gold Real Estate logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٧٧ متر مربع

    ١٤١٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 3 غرف للبيع في اوجامي سوديك الساحل الشمالي

    Falcon for Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٩٦٥٬٣٨٠ جنيه

    اعلى نقطة في جيفيرا واهدى احساس ممكن تعيشه

    Inspire Homes logo image

    جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٧٦٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا للبيع – مارينا 4 الساحل الشمالي

    Superior LLC renovation home & property management logo image

    مارينا 4, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مفروش بالكامل 3 غرف يطل علي البحر موقع مميز

    Trends Real Estate Egypt logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب علي اللاجون استلام فوري للبيع بالتقسيط

    Property Hills Star logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن 120م برايم لوكيشن ريسيل بأقل سعر

    Evergreen Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٩٨٤٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 150م صف اول لاجون للبيع فى مارينا 8 العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٢٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٢٥٧٬٨٩٧ جنيه

    شاليهك متشطب بالكامل ريسيل بأقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

    زويا, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٨٬٣٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في الساحل الشمالي | تشطيب كامل + تقسيط

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في بيانكي – سيدي عبد الرحمن، الساحل ال

    Crafters Real Estate logo image

    بيانكي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٧٦٣٬٠٠٠ جنيه

    شاليه149م+108جاردن للبيع فى مارينا8 فى قلب العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٧٢٬٢٣٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ريسيل متشطب بلوكيشن مميز علي اللاجون للبيع

    Property Hills Star logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٨٦٬٨٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 150م استلام فورى للبيع فى لافيستا راس الحكمه

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٥٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 10% فقط وتقسيط حتى 10 سنوات-ras elhekma remal

    Horizen For Real Estate logo image

    رمال, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٣٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب 3 غرف في موقع مميز بالتقسيط حتي 6سنوات

    Tradmark Real Estate logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٠٩٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع - بحري - بتشطيب فاخر - استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠٨٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 150م +50م جاردن استلام فورى للبيع فى لافيستا

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٦٦ جنيه/متر مربع