بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 4

5,776 عقارات أخرى
  • 17

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع بمنطقة الدقي – متفرع من نادي الصيد

    الافين للتسويق العقاري logo image

    الدقي, الجيزة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبة مساحة 165م ب6اكتوبر من اورسكوم

    property hills Elite logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة متشطبة ف قلب الشيخ زايد 130م اقساط

    property hills Elite logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع مميز ب6اكتوبر مساحة 163م اقساط

    property hills Elite logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٦٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر مميز للبيع متشطبةبالكامل بكمبوند بليس جيت

    Property Group logo image

    بوابة النعيم, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • طبيعة

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٩٢٣٬٧١٢ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن متشطبةاستلام فوري بالشيخ زايد لقطة

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأعلي نسبه تميز وسعر قابل للتفاوض لسرعه البيع

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بموقع مميز بالشيخ زايد مساحة320م

    property hills Elite logo image

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٣٢٠ متر مربع

    ٢٣٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ببادية بالم هيلز بجاردن مساحة 131م اقساط

    property hills Elite logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٤٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة متشطبة مساحة 200م بالشيخ زايد

    property hills Elite logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٢٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • أوري

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٧٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    ALOULA Group
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,أوري

    1 - 4 غرفة

  • 7

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بموقع مميز لقطة

    Roots Development logo image

    كناريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٥٥٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد ب10% وقسط 8 سنين في 132م 3 غرف - ZG Flw

    Promax Property Investors logo image

    فلو, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٠٬٧١٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٧٨٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد ب10% وقسط 96 شهر في 130م 3 غرف فيو مميز

    Promax Property Investors logo image

    فلو, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣١٬٣٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالكامل فى ويستاون سوديك

    New Avenue Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٩ متر مربع

    ٧٤٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل: شقة كورنر بفيو مزدوج - فيو اللاجون

    The Choice For Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٥١٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • جازال

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٦٤٣٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Legacy Estates Development
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل تسليم فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    جرين 3, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ب بيفرلي هيلز مساحة 158م موقع مميز اقساط

    property hills Elite logo image

    طريق بيفرلي هيلز, الحي السابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في جولز - السادس من أكتوبر

    Beltone logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٣١٠ متر مربع

    ٤٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بأفضل سعر متشطبة بالكامل بعد هايبر وان

    Crown Stone Realty logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٧٥٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف متشطبة بجاردن بأقل سعر فى نيو زايد

    Property Hills Star logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • ريزا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٥٩٦٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Eagles Developments
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع بكبموند جنه اكتوبر تشطيب سوبر لوكس

    Emaar Prime X logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمساحة 125 متر في كمبوند كيان - 6 اكتوبر

    Rokn Real Estate logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٢٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متبقي عليها مليون و 300 الف فقط من المالك

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقق فندقية

    ٧٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه فندقيه مشروع مونترو الشيخ زايد بتقسيط

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 175م بأقل سعر للمتر أمام نيو جيزة استلام فوري

    Summit Real Estate logo image

    لو جاردان, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • فلو

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٥٧٨٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    ZG Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,فلو

    1 - 3 غرفة