بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 7

5,776 عقارات أخرى
  • 20

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عالمفتاح شقة متشطبة فى فورتى ويست بجانب سيكس ويست

    Property  Hills. logo image

    فورتي ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٩٥٩٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد ب5% وقسط على 120 شهر في 130م كورنر فيو مفتوح

    Promax Property Investors logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٨٬٩١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى لوكيشن مميز جدا خالصة اقساط

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فورى مقدم 2مليون/7.5مليون كاش

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس في حدائق الكونتيننتال بيع

    كونتيننتال جاردنز, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • فيدا ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠٨٨٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Elaf Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,فيدا ريزيدنس

    1 - 6 غرفة

  • 9

    شقة

    ٤٬٩٢٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه 140م موقع مميز بقسط ربع سنوي 87K لمدة 10 سنين

    Promax Property Investors logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فورى مقدم 2مليون/7.5مليون كاش

    أبهى, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فورى مقدم 2مليون/7.5مليون كاش

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر في أو ويست بمقدم 2 مليون ع 9 سنين

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٨٩٩٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 10% يصل ل 10 سنين بسعر الطرح في 143م Harby

    Promax Property Investors logo image

    أشجار هايتس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٤٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • روح

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٤٩٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Alamaken Developments
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 3 غرفة

  • 14

    دوبلكس

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 240م على شارع العريش بين الهرم وفيصل للبيع

    العريش, الهرم, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه خلفي فيو طريق الواحات في حدائق الاهرام

    Vida Solutions logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ٣ غرف استلام سنتين في Mountain view i city

    Selection Code logo image

3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بثاني نمرة شارع الهرم الرئيسي سهل حمزة للبيع

    شارع سهل حمزه, العريش, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٧٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٦٦٬٧٠٠ جنيه

    شقه مميزه متشطبه بالمطبخ والتكيفيات ف الشيخ زايد

    Property Group logo image

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • رواية

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٧١٢٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    SIAC Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,ريوايه

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بجاردن وإطلالة يوناني مميزة

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٥٢٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٧٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف اقساط علي 10س باقل سعر في حدايق اكتوبر

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٩٬٧٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف في لوجار مع جيتس-نيو زايد

    Selection Code logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٨٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٤٩٥٬٠٠٠ جنيه

    139م فيو مميز بمقدم يبدا من 5% وقسط يصل الى 9 سنين

    Promax Property Investors logo image

    جيران رزيدنس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٣٢٬٣٣٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري في ويست فيو - نيو زايد

    Selection Code logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • ويست كلاي

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٦٤٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Remal Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,الحي المتميز,ويست كلاي

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد ب420K وقسط على 96 شهر في شقه 141م فيFlw - ZG

    Promax Property Investors logo image

    فلو, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٢٩٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 157م أكتوبر - ماونتن فيو iCity

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٦٦٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى167م+جنينة135م استلام بالتكييفات وبالتقسيط

    NABAJ logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٥٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ٣ غرف استلام فوري في صن كابيتال حدائق اكتوبر

    Selection Code logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع من اوراسكوم ساويرس قرب بفرلي هيلز

    Property Hills Star logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٣٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • تيك هيلز

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Casanova Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,تيك هيلز

    1 - 3 غرفة