بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في مصر, صفحة 37

23,525 عقارات أخرى
  • 16

    شاليه

    ٢٣٬٣٠٣٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة جدا - امتلك شاليه صف أول لاجون في مراسي

    Wdeals for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٦٠٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة جولدن سكوير شقة 3 غرف متشطبة 10م كاش

    Spade consultancy logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٥٧٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة في لوكشين مميز في هايد بارك

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري مرحلة أزاليا في سوديك إيست

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري يري البحر - تشطيب كامل

    New Avenue Real Estate logo image

    جبال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فى الرحاب و يوجد حديقه و مطله على مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع مميز في الشيخ زايد بالتقسيط

    property hills Elite logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢١٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة برووف كومبوند الدبلوماسيين - 3 غرف نوم

    New Avenue Real Estate logo image

    حي الدبلوماسيين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٩٥٬٧٦٨ جنيه

    شقة 120م بدون اوفر وسعر لقطة في كمبوند اليفا

    Onyx for real estate logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣١٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 116م حجز 2022 بأوفر تجاري جدا بأجدد المراحلB14

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٩٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٦٨٧٬٠٠٩ جنيه

    شقة Resale للبيع 153م كومباوند اليكس ويست

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٤٣٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس كمبوند لؤلؤة

    شركة البحيري جروب logo image

    لؤلؤة الاهرام, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٠٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع مصر الجديدة موقع مميز -الميريلاند

    clear scope logo image

    مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٤٤٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 126م كومباوند صواري (مقدم 422,000 ج)

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٦٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح علي الفيلات تشطيب كامل

    Remax Professional. logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٩٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس الاندلس

    شركة البحيري جروب logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في اللوتس الشماليه

    متصدر

    شركة البحيري جروب logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٩١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس بيت الوطن الحي التكميلي

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ٢١٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة | شقة كورنر جاهزة في باتيو أورو

    Premier Property logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس في لاسرينا الساحل الشمالي مفروش بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    لاسيرينا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الثالث جاردينيا هايتس

    شركة البحيري جروب logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بروف للبيع مفروش فيو بحر ف لافيستا السخنة

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا راي, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في النرجس عمارات فيو جاردن بسعر مميز

    clear scope logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 175 متر جاهزة للسكن للبيع في التجمع الخامس

    clear scope logo image

    مسجد فاطمة الشربتلي, الحي الثالث, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٩٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 230م سوبر لوكس متفرع من مصطفى النحاس

    Envigo Real Estate logo image

    شارع هشام لبيب, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٤٬٥٦٥ جنيه/متر مربع