بيوت بغرفتين نوم وحمامين للبيع في مصر, صفحة 39

24,201 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز للاستلام بحديقة في العلمين بأقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٨٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية في موقع مميز داخل زد ويست

    Egypt Best Properties logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١٣٠٬٢٦٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه متشطبه في نيو زايد تقسيط علي 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للاستلام الفوري تشطيب كامل بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ٦٣٬٩١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل بدون أوفر موقع مميز

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٨٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بلومفيلدز موقع مميز بحري|فرصة استثمارية

    Mr .Estates logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة بانورامية على البحر بسعر اول طرح

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٠٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه sea view - vip للبيع فى مرسى باغوش بأفضل سعر

    Falcon for Real Estate logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بخصم للكاش 64% تقسيط 15 سنه بجوار مدينتي

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٣١٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 170 متر للبيع فيو الميريلاند

    شارع المعهد الاشتراكي, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام2027 ف مارسيليا بيتش5 تقسيط لحد ١٠سنين

    Evergreen Properties logo image

    مارسيليا بيتش 5, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٨٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 125م بسعر مميز في زايد الجديدة |تقسيط 10 سنين

    Evergreen Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٩٬٨٤٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب اقل سعرف الماركت برايم لوكيشن بمقدم 5%

    Evergreen Properties logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٩٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر باديه 141متر لوكيشن مميز استلام فوري

    متصدر

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٢٩٬٠٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة مكتملة التشطيب - تطل على سنترال بارك

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٦١٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب بالتكيفات بفيو مفتوح وسعر مميز

    Spade consultancy logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه في بالم هيلز 2 نوم

    Spade consultancy logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ٤٧٬٣٩٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب بالتكيفات بفيو مفتوح وسعر مميز

    Spade consultancy logo image

2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٥٬٤٤٧٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 122م للبيع في South Med CH1 | فيو مفتوح

    Isis logo image

    ساوث ميد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ١٢٦٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 110 م بمقدم 5% مقدم واقساط علي 9س

    Evergreen Properties logo image

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١١٤٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز المستقبل سيتي ١٠ سنوات تقسيط بدون فوائد

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٢٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شاليه غرفتين يرى البحر واللاجون في هايد بارك

    Egypt Best Properties logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١١٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالتقسيط على 8 سنوات في جولدن سكوير - سيتي جيت

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٧٩٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا تشطيب كامل تسليم فوري مقدم 10٪ - لافيستا

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٣٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر غرفتين متشطبه بالتكيفات المطبخ استلام فوري

    Evergreen Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٦٠٬٢٩٤ جنيه/متر مربع