بيوت بغرفتين نوم وحمامين للبيع في مصر, صفحة 44

24,251 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في البارون سيتي على الدائري

    Chances Real Estate logo image

    بارون سيتي, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٢٨٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اول ابراج في السخنه فيو ملكي استثمار مضمون صف اول

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فرصه في المرحله الاخيرة تشطيب كامل فيو خيالي

    Falcon for Real Estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٢٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٩١٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة 100 م للبيع بمدينتى بريفادو استلام فورى

    أبو ظبي العقارية logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٩٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو متفوح لاجون وبحر تشطيب VIP خصوصيه كامله

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقه ارضي بجاردن بفيو مفتوح VIP لاندسكيب

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطوتين للبحر تشطيب كامل شاليه vip بخصوصيه 100%

    Falcon for Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1 مليون تشطيب هاي اند استلام فوري بجاردن

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    بتشطيبات كامله Vib فيو بحري رائع برايم لوكيشن 130م

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بافاريا تاون، سوبر لوكس بسعر لقطة

    Chances Real Estate logo image

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في اول ابراج فندقيه صف اول بحر ومارينا

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه استلم فوري (135م)تشطيب كامل+اقساط سهله

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة برايم لوكيشن على فيو مفتوح دايركت على البوكيت

    Strive Reality logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٧٥٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 850 الف استلم 110م بتشطيب كامل بقلب التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 400 الف امتلك شاليه متشطب - Pool فيو

    Towers Map logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٧٦٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيراندا | شاليه غرفتين بجاردن خاصه - متشطب بالكامل

    Towers Map logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم مميز على شاطئ البحر متشطب بالكامل ع المفتاح

    Falcon for Real Estate logo image

    مارسيليا بيتش 5, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقه في سراي بخصم50% دور متكرر-بحري بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٨٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم50% شقه لقطه في سراي دور متكرر-بحري بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي –B6– مساحة 89 متر خالصة الثمن

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٤٧٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه كورنر بفيو مفتوح على البحيرات

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب سوبر لوكس للسكن الراقي والمميز

    Green House Real Estate logo image

    شارع المساحه, الدقي, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة تشطبات خاصة في قطامية جاردينز

    Top Homes Real Estate logo image

    قطامية جاردنز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٠٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع متشطب موقع مميز فرصة استثمار في الساحل

    Mr .Estates logo image

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٩٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب فوري صف اول ع البحر بخصم مميز

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    ماليبو, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع