شقق 167 متر للبيع في مدينة الشروق, صفحة 29

943 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل مع تكيفات جاهزة للتسليم

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٢٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب للبيع فى الشروق ٢ منطقه الڤيلات

    New Avenue Real Estate logo image

    الشروق 2000, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٤١٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع في كمبوند وصال (Wesal)

    Better Estate Investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٣١٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 25%شقة لقطة124م متشطبة في الشروق كمبوند الجار

    Step One Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٤٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالكامل في كمبوند الجار بالتقسيط

    Step One Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٤٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو+Garden فيو لاجون (بتشطيب كامل فندقي) للبيع

    Step One Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٥٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز تشطيب سوبر لوكس مجددة حديثا استلام فوري

    Selective logo image

    وادي الربيع, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٢٩٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه120م متشطبه بجاردن جاهزه للمعاينه باقل سعر

    Step One Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فى قلب الشروق شقه للبيع (3 غرف ) متشطبة اقل سعر

    Step One Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    1

    ١٥١ متر مربع

    ٤٬٦٣٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣١٤٬٠٠٠ جنيه

    بقسط شهرى 30 الف شقه للبيع متشطبة على طريق السويس

    Step One Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٤٬١٣١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك الان في كمبوند راقي بمدينة الشروق

    Creative Real Estate logo image

    وادي الربيع, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٣٬٥٨٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه155م (3 غرف-2حمام) للبيع فى الباتيو سولا الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لأول مرة بالشروق|خصمك مقدمك والباقي قسط على 8 سنين

    The Icon Real Estate logo image

    بلنسيا الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٥٢٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 30% واستفيد بخصم 25% واول قسط بعد سنتين

    The Icon Real Estate logo image

    كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٥٢٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مشروع مبني بـ10% مقدم والباقي على 10 سنين بالشروق!

    The Icon Real Estate logo image

    بلنسيا الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٥٢٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالفرش ةالاجهزه فيو جاردن المنطقه الاولي

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الاولي, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند البروج

    Gold Routes logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٣٣٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬١٧٦٬٩٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الان في لورا إيستفيلد - الشروق

    Feeds logo image

    كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٩٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الشروق الحي التاني 150م امامي بحري

    Smartex logo image

    المجاورة أ, الحي الثاني غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل بمطبخ وتكييفات استلام فوري ف البروج

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٧٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع المنطقه السادسه المجاوره 2

    Smartex logo image

    المنطقة السادسة شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الشروق منطقه سادسة متشطبه اول دور

    Smartex logo image

    المنطقة السادسة شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في جنه مصر الشروق 130م متشطبه فيو جاردن

    Smartex logo image

    جنة الشروق, الحي الخامس, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة كورنر 132م بالتكييفات إستلام 4 شهور

    LEVERAGE logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢١١٬٤٥٩ جنيه

    بمقدم 10% وفيو حلو اوى استلم 2027 بخصم 25%

    Corporate Deals logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٧٬٤١٨ جنيه/متر مربع