شقق 167 متر للبيع في مدينة الشروق, صفحة 25

942 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ممتازه فى جنه خلصانه اقساط

    Smartex logo image

    جنة الشروق, الحي الخامس, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٨٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150م ارضي بجنينة فيو جاردن دقايق لمدينتي تقسيط

    بيتي للمقاولات logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ١٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٧٥٬٠٠٠ جنيه

    150م جانبى خلفى دوراول المنطقة الاولى بجوار كارفور

    بيتي للمقاولات logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الاولي, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه120م متشطبه بجاردن جاهزه للمعاينه باقل سعر

    Step One Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سكن مصر – تقسيط مريح ومواصفات مميزة

    Golden Vision logo image

    كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن بالتقسيط علي 10 سنين

    Houseology logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع في لافيستا الشروق 155م

    Houseology logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155م ارضي بجاردن للبيع في الباتيو سولا الشروق

    Houseology logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155م ارضي بجاردن للبيع في الباتيو سولا الشروق

    Houseology logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155م ارضي بجاردن للبيع في الباتيو سولا الشروق

    Houseology logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع ف لافيستا امام مدينتي

    Houseology logo image

2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٦٥٬٦٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع ف لافيستا امام مدينتي

    Houseology logo image

2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٦٥٬٦٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع ف لافيستا امام مدينتي

    Houseology logo image

2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٦٥٬٦٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأميز موقع شقة 150م بالتكييفات والمطبخ إستلام فورى

    LEVERAGE logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امام مدينتي وبالتقسيط علي 10 سنين شقة من لافيستا

    Houseology logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع ف لافيستا امام مدينتي

    Houseology logo image

2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٦٥٬٦٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 400 الف وبالتقسيط علي 10 سنين ارضي بجاردن

    Houseology logo image

2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٦٥٬٦٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع من لافيستا امام مدينتي في اميز مشاريعها

    Houseology logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة من 3 غرف نوم على بعد دقائق من مدينتي

    Smartex logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 125م بالتقسيط علي 10 سنين وبمقدم 378 الف

    Houseology logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط علي 10 سنين امتلك شقتك امام مدينتي

    Houseology logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند وادي الربيع - الشروق 1

    Utopia logo image

    طريق الشروق, المجاورة الاولي, الحي الثامن, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٣٢٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم378 الف امتلك شقة من لافيستا امام مدينتي

    Houseology logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 800 الف شقة للبيع(بالمطبخ+التكيفات)شروق

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتشطيب فندقي باكبر عائد استثماري امام مدينتي

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    2

    ٦٦ متر مربع

    ٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع