شقق 167 متر للبيع في مدينة الشروق, صفحة 31

943 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتشطيب فندقي كامل فيو روعة Lagoon لوكيشن مميز

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٦٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في وصال ١٦٠م مقدم و اقسط استلام فوري

    Impact Investments logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات استلام 3 شهور بتقسيط 10 سنين

    IRTKAZ logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٣٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري تشطيب كامل في باوراما الشروق

    New Avenue Real Estate logo image

    بانوراما الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو حمام سباحة بخصم الكاش ف الباتيو سولا

    Impact Investments logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 387 الف امتلك شقة بموقع متميز قسط مع لافيستا

    Impact Investments logo image

2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٦٥٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٦٣٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بأقساط 10 سنين بالم كابيتال الشروق

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    بالم كابيتال, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٧٤٬٧٨٠ جنيه

    شقه باقساط تشطيب كامل في البروج Origins

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٢٬٥٩٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٦٧٢٬٠٢٠ جنيه

    شقه 165متر, 3 غرف في بالينسا الشروق بافضل سعر

    Strive Reality logo image

    بلنسيا الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٦٬٤٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٨٨٬١٦٩ جنيه

    شقة غرفتين متشطبة بالكامل ب التكييفات في البروج

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٥٤٬٦٠٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خدمـة 5 STAR - تشطيب مميـز - بواجهة بحـري + كورنـر

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزة للمعاينه متشطبه بالشروق بأقساط علي6سنين

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٨٨٬٧٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    بأطول مدة سداد شقة كورنر150م تشطيب إستلام 2027

    LEVERAGE logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٤٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أمام نادي هليوبلس الشروق بمدخل خاص وحديقة

    Utopia logo image

    حي النادي, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه أستلام سنه علي طريق السويس بالشروق بتقسيط7سنين

    Roots Real Estate logo image

    ايفى ريسيدنس, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٩٬٥٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 150م متشطبه للبيع بكميوند الجار بالشروق بقسط7س

    Roots Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة للبيع في كمبوند Livyn مباشرة على طريق السويس

    ERMA Real Estate logo image

    ليفن, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 780الف استلم شقتك مع لافيستا بأميز لوكيشن قسط

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٦٣٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بجاردن ((جاهزه للاستلام)) بتشطيب vip

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٩٥٬٠٠٠ جنيه

    وحدة للبيع في كمبوند Livyn مباشرة على طريق السويس

    ERMA Real Estate logo image

    الباتيو 5 ايست, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة غرفتين بالمطبخ والتكيقات تقسيط شيراتون

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٩١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٢٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع بأقل سعر تحت ادارة كونكورد السلام

    Roots Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٤٢٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة للبيع في كمبوند Livyn مباشرة على طريق السويس

    ERMA Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع ع طريق السويس في الشروق - مقدم 1M

    Closer logo image

    بالم ايلاند, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة للبيع في كمبوند Livyn مباشرة على طريق السويس

    ERMA Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع