شقق 167 متر للبيع في مدينة الشروق, صفحة 26

943 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتشطيب فندقي باكبر عائد استثماري امام مدينتي

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    2

    ٦٦ متر مربع

    ٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في مرحله اوريون في كومباوند البروج

    Eureka Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في البروج متشطبة و مطلة على مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٢٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 145م خلفي تقسيط بسعر الكاش استلام نص تشطيب

    galaxy house real estate logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الرابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ١٦٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    المنطقه الرابعه عمارات شقه واجهه اماميه نص تشطيب

    galaxy house real estate logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الرابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٨٧٬٥٨٧ جنيه

    شقة فاخرة كورنر ثلاث غرف نوم بأقل مقدم في وصال

    Smartex logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٥٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كامله التشطيب ف كبموند الجار ف ميدنه الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٥٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    165 متر - تشطيب سوبر لوكس - دقايق لمدخل السويس 2

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة السابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢١٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٩٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة باكبر فيو لاندسكيب بخصم الكاش ف المعادي فيو

    Impact Investments logo image

    معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٣١٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٩٬٧٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف فيو مفتوح امام مدينتي بخصم كبير للكاش35%

    Impact Investments logo image

    معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٣١٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع في الشروق

    Feeds logo image

    كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٧٣٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري الشروق البروج 3 غرف متشطب قسط 10س

    Property Hills  One logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٤٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري ف وصال الشروق بتسهيلات

    New Avenue Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٤٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة على طريق السويس – بأقل سعر في وصال

    Smartex logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٥٣٬٨٨٢ جنيه

    استلام قريب بمقدم 10% احلى فيو فى المشروع

    Corporate Deals logo image

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٤٠٬١١٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر لقطة فى الشروق برايم لوكيشن اقرب استلام

    Impact Investments logo image

    معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن كبيره استلام قريب دابل فيو بخصم كبير

    Impact Investments logo image

    معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٥٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 143م فى المعادى فيو دابل فيو بخصم كبير

    Impact Investments logo image

    معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣١٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٩٣٨٬٠٠٠ جنيه

    اخرشقه استلام قريب اوبن فيو في الشروق امام مدينتي

    Impact Investments logo image

    معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٨٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة "سوبر لوكس" للبيع - المنطقة الأولى الشروق

    Better Estate Investment logo image

    المنطقة الاولي, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ١٧٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةجاهزة للسكن في مدينة البروج بتشطيبات كاملة

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٧٬٣١٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة دور اول خلفى 105 م بفيلا بالحى الرابع

    Elmemary Engineering Consultancy logo image

    مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ١٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة للبيع في كمبوند Livyn مباشرة على طريق السويس

    ERMA Real Estate logo image

    ليفن, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٤٠٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٦٧٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمقدم 10% وقسط علي 7 سنوات

    Creative Real Estate logo image

    ايفى ريسيدنس, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٤٩٬٨٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو جاردن بوصال الشروق بمقدم مغري وتقسيط مريح

    New Home Investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٠٬٢١٨ جنيه/متر مربع