شقق 167 متر للبيع في مدينة الشروق, صفحة 24

942 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة -دبل فيو علي جاردن و بارك-جاهزة للسكن

    Empire real estate and investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بحديقة خاصة ١٠١م بالتكيفات - استلام خلال شهور

    Eureka Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    3

    ١٠١ متر مربع

    ٥٢٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند جنة مصر الشروق فيو جاردن مميزة

    Homy Real Estate logo image

    جنة الشروق, الحي الخامس, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٩٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بموقع مميز 134 متر

    متصدر

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٤٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ف ال El patio case استلام فوري

    Creative Real Estate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان شقه في كمبوند مميز في الشروق

    Creative Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ١٣٤ متر مربع

    ٦٤٬١٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٩٤٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع في البروچ في مرحلة نوار استلام ٢٠٢٧

    Eureka Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ٤٣٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٣٨١٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للمعيشه و متشطبه بالكامل ف الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ١٠٬٣٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم700.00بجوار اوبن اير مول بطريق السويس قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٨٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة متشطبه في كمبوند جراند لايف مدينة الشروق

    Property Hills  One logo image

    جراندا لايف, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ١٢١ متر مربع

    ٤٦٬١٣٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ف الشروق منطقة اولي 135م بجوار مون يارد

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الاولي, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ف الشروق 114م اول دور المستثمر الصغير

    Smartex logo image

    ميركادو مول, الحي الثاني غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    1

    ١١٤ متر مربع

    ١٧٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر خاص وإطلالة بانورامية واسعة في المعادي

    Smartex logo image

    معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٤٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة نص تشطيب بأقل سعر مع جراند لايف الشروق

    Smartex logo image

    جراندا لايف, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٤٧٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة فندقية تحت ادارة كونكورد بمقدم 450 الف

    متصدر

    GCR Developments logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٦٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المعادي فيو سكن راقي

    Smartex logo image

    معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٤٩٬٣٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤١٥٬٥٠٠ جنيه

    للبيع وحده متشطبه بالكامل بشراكه مع جامعه بريطانيه

    S signature logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف بمقدم520الف علي طريق السويس قسط 10سنين

    Summit Real Estate logo image

    ليفن, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع باقل سعر للمتر بجوار مدينتي بالم ايلاند

    Closer logo image

    بالم ايلاند, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٤٦٬٧٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٥١٬٩١٥ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع في البوروج

    Smart Assets Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع حديقة للبيع في جراندا لايف

    Redefine logo image

    جراندا لايف, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع حديقة خاصة للبيع في وادي الربيع

    Redefine logo image

    وادي الربيع, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٣٢٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مبنيه في LORA بسعر لقطه بالشروق بقسط حتي10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ايفى ريسيدنس, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٣٨٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين الان شقه 2نوم دقايق من السويس بالشروق مقدم10%

    Roots Real Estate logo image

    ايفى ريسيدنس, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر فى الشروق وامتلك شقه 71م متشطبه بأقل سعر

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٤٩٬٢٩٥ جنيه/متر مربع