شقق 167 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 487

16,260 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن استلام فوري موقع مميز في VYE سوديك

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٥٠٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة 143م غرفتين نوم استلام فوري بادية

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٢٧٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٣٢٢٬١٠٤ جنيه

    فرصتك للعيش في قلب أكتوبر بسعر أقل من الشركة

    The Polygon logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٩٥٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع ف سولانا - ora

    Property Hills Star logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٤٣٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع – بالم باركس

    Zayed Homes logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٨٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٠١٧٬٦٦٩ جنيه

    شقة فندقية مكونة من غرفتي نوم في Twilight New Giza

    Homescout logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٦٬٧٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة من ساويرس الشيخ زايد امام مطار سفنكس

    Property Hills Star logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ١٢٬٦٩٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ٨٤ متر بالحي الاول الشيخ زايد

    IHouse development logo image

    شارع 31, الحي الاول, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل في vye سوديك 156م ريسيل على فيو

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٦٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٥٦٦٬٥٤٩ جنيه

    شقة فندقية أرضي غرفة نوم واحدة في Twilight New Giz

    Homescout logo image

1

    2

    ١٠١ متر مربع

    ١٤٤٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بقرب المطار الجديد ب سعر مميز و قسط ل 15 سنه

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٧٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لشقة غرفتين 108م بأفضل موقع وفيو فالمشروع

    Property Hills Star logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٧٠٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق الاهرام 120م الدور الثالث منطقه ن

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بقرب المطار الجديد ب سعر مميز و قسط ل 15 سنه

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٧٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 160م كلها على الواجهه الحي الثامن الشيخ زايد

    Guides Real Estate logo image

    الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في أبراج زيد، الشيخ زايد

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع بمقدم1

    Oaks Real Estate logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ١٥٠٬٤٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بقرب المطار الجديد ب سعر مميز و قسط ل 15 سنه

    VAHA من شركة الكرمة للتطوير العقاري, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٧٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بقرب المطار الجديد ب سعر مميز و قسط ل 15 سنه

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٧٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو استلام قريب ف ابراج زيد متشطبة بالتكيفات

    Property Hills Star logo image

استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٩٢٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٦٣٬٠٠٠ جنيه

    مقدم هو خصمك امتلك شقة129م متشطبة بالثورة الخضراء

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بقرب المطار الجديد ب سعر مميز و قسط ل 15 سنه

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٧٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة 143م غرفتين نوم استلام فوري بادية

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٢٧٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بلوكيشن مميز متشطب في vye سوديك موقع مميز رسيل

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع