شقق 167 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 490

16,260 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٥٬٠٧٨٬٤١٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع استلام فوري متشطب برايم لوكشن

    Property Hills Star logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٤٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 123متر استلام فوري في كومبوند باديا بالم هيلز

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٤٬٩٥٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 126 متر متشطبة بالتكيفات بمقدم و قسط 10 سنين

    property hills Elite logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ١٥٬٨٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية غرفتين نوم مباشرة على وصلة دهشور

    Property Hills Star logo image

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١١٥ متر مربع

    ٦٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه جاهزه للاستلام فورى فى سوديك قسط8س بزايد.

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة بجنينة 130م لقطه في موقع مميز خلف مول العرب

    أبهى, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمساحة 116م مع حديقة 40م بسعر مميز

    Real Vision logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة بجنينة 130م لقطه في موقع مميز خلف مول العرب

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في المربع الذهبي بموقع مميز بجوار الخدمات

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تمليك للبيع في المهندسين

    آل المصري جروب logo image

    ميدان لبنان, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه | اشجار سيتي | استلام فوري | 163متر

    Aqar Dayem logo image

    أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٠٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150م للبيع مطبعة فيصل طوب احمر اقساط

    Hk Realestate logo image

    شارع المطبعه, المطبعة, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تمليك للبيع في المهندسين

    آل المصري جروب logo image

    شارع أحمد عرابي, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في كومبوند اي سيتي 165متر استلام فوري

    BGCO Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 155م مسلسل 3 خطوات من النوادي حدائق اكتوبر

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام قريب جدا متشطبة بالتكيفات للبيع ف زايد

    Property Hills Star logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٤٠٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي | 1 غرفة | جاردن + لاجون | O West أكتوبر

    Aqar Dayem logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٦٣٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة بجنينة 130م لقطه في موقع مميز خلف مول العرب

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا لوكس للبيع كمبوندات حدائق أكتوبر دور 1

    Hk Realestate logo image

    قرطبة, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مميز فى ابراج زيد ويست الشيخ زايد

    MRG Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف نوم جاهزة للسكن في كارميل – سوديك

    Property Hills Star logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٩٦٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في المربع الذهبي بموقع مميز بجوار الخدمات

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في اويست بافضل سعر في ماركت و لوكيشين

    Real Vision logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٤٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تمليك للبيع في المهندسين

    آل المصري جروب logo image

    ميدان لبنان, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٤٢٦٬٦٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Tesla Residence – حدائق أكتوبر 11 سنة

    Hk Realestate logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ٣٣٬٢٦٧ جنيه/متر مربع