شقق 167 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 492

16,260 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٣٬١٢٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 139م² استلام فوري بكمبوند بقلب حدائق اكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    استوريا بارك, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٢٢٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٨٧٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه 147م² + 88 م²جاردن استلام فوري بالتقسيط

    Foton Real Estate logo image

    كمبوند كنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٢٦٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140 متر شارع أبو المحاسن – المهندسين

    عقارات حماد logo image

    شارع ابو المحاسن الشاذلي, العجوزة, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٦٦٬٠٠٠ جنيه

    لوجار١٤٥م بسعر اللونش موقع مميز استلام ٢٠٢٧ تقسيط

    Vida Solutions logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٥٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬١٢٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 139م² استلام فوري بكمبوند بقلب حدائق اكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    كمبوند كنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٢٢٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٨٧٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه 147م² + 88 م²جاردن استلام فوري بالتقسيط

    Foton Real Estate logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٢٦٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٨٧٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه 147م² + 88 م²جاردن استلام فوري بالتقسيط

    Foton Real Estate logo image

    رحاب اكتوبر سيتي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٢٦٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٨٧٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه 147م² + 88 م²جاردن استلام فوري بالتقسيط

    Foton Real Estate logo image

    بيتا جاردنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٢٦٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٨٧٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه 147م² + 88 م²جاردن استلام فوري بالتقسيط

    Foton Real Estate logo image

    بيتا جرينز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٢٦٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬١٢٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 139م² استلام فوري بكمبوند بقلب حدائق اكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    جرين سيتي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٢٢٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٨٧٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه 147م² + 88 م²جاردن استلام فوري بالتقسيط

    Foton Real Estate logo image

    الحي الايطالي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٢٦٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬١٢٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 139م² استلام فوري بكمبوند بقلب حدائق اكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    بيتا جرينز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٢٢٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز فيو ع ميدان الافق الترا مودرن بالمطبخ

    Compact Real Estate Company logo image

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 131 في O West بسعر مميز

    BGCO Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٦٤٬٨٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٨٧٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه 147م² + 88 م²جاردن استلام فوري بالتقسيط

    Foton Real Estate logo image

    جرين سيتي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٢٦٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬١٢٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 139م² استلام فوري بكمبوند بقلب حدائق اكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    الحي الايطالي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٢٢٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140 متر شارع أبو المحاسن – المهندسين

    عقارات حماد logo image

    شارع ابو المحاسن الشاذلي, العجوزة, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٨٧٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه 147م² + 88 م²جاردن استلام فوري بالتقسيط

    Foton Real Estate logo image

    استوريا بارك, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٢٦٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬١٢٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 139م² استلام فوري بكمبوند بقلب حدائق اكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    بيتا جاردنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٢٢٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالشيخ زايد مساحة 140م موقع مميز اقساط

    property hills Elite logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٤٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٨٧٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه 147م² + 88 م²جاردن استلام فوري بالتقسيط

    Foton Real Estate logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٢٦٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه131م في O West بسعر مميز

    BGCO Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٦٤٬٨٨٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140 متر شارع أبو المحاسن – المهندسين

    عقارات حماد logo image

    شارع ابو المحاسن الشاذلي, العجوزة, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬١٢٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 139م² استلام فوري بكمبوند بقلب حدائق اكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٢٢٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140 متر شارع أبو المحاسن – المهندسين

    عقارات حماد logo image

    شارع ابو المحاسن الشاذلي, العجوزة, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع