شقق 167 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 485

16,260 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بكمبوند جاردن ليكس هايد بارك 6 اكتوبر

    Abrag Real Estate logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١١٣ متر مربع

    ٦٦٬٣٧١ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام لوكيشن مميز بأقل سعر ريسيل

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٦٧٬٠٩٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن في الشيخ زايد دقايق من هايبر وان

    Property Hills Star logo image

    اليزيوم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٢٨٬٧٢٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٢٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بمقدم و اقساط على 10 سنين بدون فوائد

    property hills Elite logo image

    بورتو اكتوبر, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع حدائق المهندسين فيو لاند سكيب متشطبه

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٣٬٤٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة لقطة على الطوب صن كابيتال حدائق اكتوبر

    Origin Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٢٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل غرفتين نوم | فيو على سنترال بارك

    The Choice For Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٠٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٨٩٬٤٥٠ جنيه

    شقة غير متشطبة بموقع مميز في غرب القاهرة

    The Polygon logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٩٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥١٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع بكمبوند في الشيخ زايد بالتكييفات

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٧٠٬٥٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة 145م غرفتين متشطبة استلام فوري

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن كيان بدر الدين نص تشطيب استلام فور

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 140 م للبيع حدائق اكتوبر دقايق من شارع النوادي

    ابني بيتك 7, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع 2 نوم ارضي دقايق من وصله دهشور

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١١٦ متر مربع

    ٥٦٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 3 نوم فالشيخ زايد ب مقدم 600 الف

    روفان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٩٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بحدائق الاهرام شقه للبيع 105م 3غرف بها تشطيبات

    تنمية لإدارة المشروعات العقارية logo image

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130 م فى الحى الثامن الشيخ زايد دور أول

    Royal Hub Real Estate logo image

    الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة داخل كمبوند Address – الشيخ زايد

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٥٨٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع فليدج ويست الشيخ زايد بالتكييفات

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة 145م غرفتين متشطبة استلام فوري

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات أستلام شهور كمبوند الكارما

    Property Hills Star logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٨٨ متر مربع

    ٣٠٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155 متر مسلسل 3 حدائق اكتوبر المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع زد ويست تشطيب الترا مودرن استلام 6\2026

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٨٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع بكمبوند في الشيخ زايد بالتكييفات

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضي بجاردن مفروشه في كمبوند ادرس زايد

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٦١٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق الاهرام منطقه ن شقه110م كامله العدادت

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٥٬٦٣٦ جنيه/متر مربع