شقق 167 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 484

16,260 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية مطلة على الأهرامات مع دخل بالدولار

    Crafters Real Estate logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في قلب الشيخ زايد استلام سنة بالتقسيط

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٥٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق الاهرام البوابة الرابعه واجهه ماستر

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ١٧٬٩٧٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٣٨٣٬٣١٧ جنيه

    اسكن الآن فى بالمز | بقسط شهرى 5,000 جنيةمصرى

    متصدر

    Morshedy Group logo image

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٣٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٧٠٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة في كلوب بارك إكستنشن، ميعاد التسليم 2028

    The Choice For Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٨٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٨٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري فليدج ويست الشيخ زايد تكملة اقساط

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٥٬٧٩٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٨٨٬٠٠٠ جنيه

    مقدم هو خصمك امتلك ستديو69م متشطب بالثورة الخضراء

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن بمساحة 145 م² – للبيع و التقسيط

    property hills Elite logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقة استلام فوري الشيخ زايد فليدج ويست

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٥٬٧٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٦٦٬٩٧٧ جنيه

    شقة استلام فورى اقل سعر في الشيخ زايد الجديده

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٥٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين ريسيل برايم لوكيشن صف أول لاجون

    Gate real estate marketing logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٣٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند ادرس مساحه 134م الشيخ زايد

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٥٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160 م بحري مسلسل2 حدائق اكتوبر

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – كمبوند دار مصر، حدائق أكتوبر

    طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لشقة غرفتين بأميز مكان بالشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    بهجة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٠٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري دابل فيو سور ب سور بسوديك

    Falcon for Real Estate logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٦٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع و سعر مميز كمبوند تيراس الشيخ زايد

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٥٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين متشطبة للبيع من ساويرس بجوار دريم لاند

    Property Hills Star logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع 75 كمبوند فيلدج ويست الشيخ زايد متشطب

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 88م متشطبة للبيع علي شارع النزهه بجوار هايبر

    Property Hills Star logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٨٨ متر مربع

    ٥٣٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 123م كمبوند فيلدج ويست الشيخ زايد متشطبه

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٥٦٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٢٢٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بالتكيفات للبيع بأقل من سعر السوق في فيلدج

    Abrag Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٥٠٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 134م + 100م ذا ادرس الشيخ زايد بأقل سعر

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٧٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في 6 اكتوبر الحي الثالث تشطيب الترا لوكس

    Vida Solutions logo image

    الحي الثالث, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بإطلالة ساحرة على النيل في جريان سيتي

    Chances Real Estate logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١١١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع