شقق 167 متر للبيع في مصر, صفحة 657

62,092 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي

    RE/MAX Al Mohager logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم 400 الف+ اقساط علي 10 سنين بالشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٦٥٬٠٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين نوم للبيع في تريو جاردنز، موقع مميز

    Properties-Today.com logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في بالم هيلز نيو كايرو , 136متر

    Prime Company logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٥٣٬٦٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٢٣٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الان بموقع مميز

    Roots Development logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٣٬٣٤٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٩٤٠٬٤٠٠ جنيه

    يمقدم 1.9م شقة استلام فوري بفيو ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بالساحل Q Bay مقدم 10% فقط فرصة استثمار

    Pharos Real Estate logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٨٦٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٤١٩٬٠٠٠ جنيه

    for sale apartment in Belle vie Emaar

    Core Real Estate Development logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ١٠٠٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل + حديقة ب اقل سعر بزايد الجديدة

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٢٢٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في بيت الوطن بالقاهرة الجديدة، نصف تشطيب

    Gaby's Homes logo image

    بيت الوطن, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٢٤٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في هايد بارك جراند بارك بجاردن

    متصدر

    New Capital Home. logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٥٦٬٦٨٤ جنيه

    استثمار مضمون.. استوديو 63 متر في الغردقه

    Knight properties logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٤٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٢٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة واسعة بغرفتين بتصميم عصري

    متصدر

    Aka Group Real estate logo image

    شلالات الهامبره, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٧ متر مربع

    ٥٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١١٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمقدم 5% في كمبوند هايد بارك التجمع الخامس

    Adviser Real Estate logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٣٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٦٨٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم هيلز، نيو كايرو -كليو

    Properties-Today.com logo image

2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٨٣٬٤٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 99 م² 2غرف على محور النوادي – كمبوند جِـيـرَان

    Foton Real Estate logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٢٧٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل + حديقة ب اقل سعر بزايد الجديدة

    لاك ڤيل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٢٢٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر بالسوق 2 نوم مفروش فرصه لسكن ولاستثمار

    Gaby's Homes logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينه بدر حي الاندلس قريبةلجميع الخدمات

    اصل المعمار logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس دور اول في الخمائل من المالك الاصلي

    Core Real Estate Development logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٠٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل + حديقة ب اقل سعر بزايد الجديدة

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٢٢٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليهات راس الحكمة متشطبة بمقدم 5% وتقسيط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٤٦٣٬٥٦٢ جنيه

    2 غرفة نوم شقة ارضي بجاردن للبيع في جولدن سكوير

    Egypt Best Properties logo image

    ساحة ريجنت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١١٦٬٠٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٨١٠٬٧٨٩ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع في التجمع الخامس تقسيط 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٧٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 115م في موقع مميز بمقدم 3 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع