شقق 167 متر للبيع في مصر, صفحة 658

62,107 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في هايد بارك جراند بارك بجاردن

    متصدر

    New Capital Home. logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٥٦٬٦٨٤ جنيه

    استثمار مضمون.. استوديو 63 متر في الغردقه

    Knight properties logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٤٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٢٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة واسعة بغرفتين بتصميم عصري

    متصدر

    Aka Group Real estate logo image

    شلالات الهامبره, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٧ متر مربع

    ٥٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١١٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمقدم 5% في كمبوند هايد بارك التجمع الخامس

    Adviser Real Estate logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٣٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٦٨٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم هيلز، نيو كايرو -كليو

    Properties-Today.com logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٨٣٬٤٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 99 م² 2غرف على محور النوادي – كمبوند جِـيـرَان

    Foton Real Estate logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٢٧٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل + حديقة ب اقل سعر بزايد الجديدة

    لاك ڤيل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٢٢٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر بالسوق 2 نوم مفروش فرصه لسكن ولاستثمار

    Gaby's Homes logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينه بدر حي الاندلس قريبةلجميع الخدمات

    اصل المعمار logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس دور اول في الخمائل من المالك الاصلي

    Core Real Estate Development logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٠٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل + حديقة ب اقل سعر بزايد الجديدة

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٢٢٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليهات راس الحكمة متشطبة بمقدم 5% وتقسيط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٤٦٣٬٥٦٢ جنيه

    2 غرفة نوم شقة ارضي بجاردن للبيع في جولدن سكوير

    Egypt Best Properties logo image

    ساحة ريجنت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١١٦٬٠٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٨١٠٬٧٨٩ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع في التجمع الخامس تقسيط 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٧٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 115م في موقع مميز بمقدم 3 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل + حديقة ب اقل سعر بزايد الجديدة

    إلورا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٢٢٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في إل باتيو أورو – القاهرة الجديدة

    Properties-Today.com logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٦٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم 40% شقه علي البحر من كل الغرف مع اكام الراجحى

    Falcon for Real Estate logo image

    دوس الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٠٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٨٧١٬٠٠٠ جنيه

    عرض مميز شقه متشطبه بالكامل بموقع متميز في اكتوير

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٦٢٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف للبيع بموقع متميز في ماونتن فيو التجمع

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٩١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160متر في كمبوند الخمائل مرحلة اولى سوبر لوكس

    Core Real Estate Development logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٤٣٧٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | شقة في ماونتن ڤيو آي سيتي أكتوبر

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٣٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل + حديقة ب اقل سعر بزايد الجديدة

    إيرا نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٢٢٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% فقط شقه للبيع في موقع متميز التجمع الخامس

    Egypt Best Properties logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ١١٠٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٢٣٥٬٠٠٠ جنيه

    2 غرفة نوم شقة للبيع في الجولدن سكوير تقسيط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٠٤٬٠٢٧ جنيه/متر مربع