شقق 167 متر للبيع في مصر, صفحة 656

62,092 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم مليون فقط امتلك شقة 148م متشطبة فى قلب زايد

    NABAJ logo image

    لا كولينا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٦٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند كيان استلام ٢٠٢٦

    RE/MAX Al Mohager logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم بإطلالة بحر ومسبح | تسليم فوري

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كيان بدر الدين استلام ٢٠٢٦

    RE/MAX Al Mohager logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٥١٬١٩٠ جنيه

    شقة مميزة جاهزة للاستلام الفوري بأقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٤٢٬٥٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون اوفر شقه في باديه متشطبه و جاهزه للاستلام

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٢٨٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٣٤٬٠٠٠ جنيه

    استوديو تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٨٧٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة لامتلاك شقة أرضي بحديقة خاصة

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٧١٥٬٧٧٦ جنيه

    شقة جاهزه للاستلام الفوري في افضل موقع في Owest

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٠٬٧٩٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في core باقل سعر في الماركيت

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٦٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 99 م² 2غرف على محور النوادي – كمبوند جِـيـرَان

    Foton Real Estate logo image

    فيدا ريزيدنس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٢٧٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٩٣١٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه جاهزه للاستلام سعرها اقل مقدم 3,7

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٧٩٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الخمايل المرحله الثالثه أ الدابل فيس حصه بالجراج

    RE/MAX Al Mohager logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة155م 3/4تشطيب استلام فوري موقع متميز

    متصدر

    Views for Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٦٢٣٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 1 غرفة بإطلالة بحرية ومسبح – بمقدم 10%

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٨٤٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة 110م بحري و استلام فوري في تاج ستي

    Property Misr logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩١٤٬٤٤٩ جنيه

    استثمر وعيش رفاهية البحر الغردقة

    Knight properties logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ٧٦٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة أرضي غرفتين جاهزة بحديقة خاصة

    New Avenue Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ١٠٢٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةفاخرة للبيع في أرقى مناطق الاولي مساكن شيراتون

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٠٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام شهور تقسيط ع10سنين-10د من المطار

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٥٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 135م ارضى بجاردن70م فى النورث هاوس

    Envigo Real Estate logo image

    نورث هاوس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٦٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه شقه للبيع بمدينه نصر بموقع مميز متفرع من عباس

    Ebied Home logo image

    شارع محمد حسنين هيكل, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٤٣٤٬٥١٢ جنيه

    ستوديو في موقع مميز بجاردن في كيان

    متصدر

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢٠٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في هايد بارك أكتوبر مقدم470 ألف قسط على10سنين

    The Way logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في هايد بارك أكتوبر مقدم690 ألف قسط على10سنين

    The Way logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٬٣٠٧ جنيه/متر مربع