شقق 167 متر للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 49

31,698 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل بتكييفات ومطبخ في فيفث سكوير

    Do estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل جاهزة للسكن خلال 3شهور في ماونتن فيو

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاردن فيو B3 مدينتي أول سكن وتشطيب سوبر لوكس

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B3, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٦ متر مربع

    ٥٢٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن فى ماونتن فيو اى سيتى 3 غرف نوم

    Do estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس + جاردن فيو لاجون في التجمع الخامس تقسيط

    TREX logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • باروك

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    City Edge
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,باروك

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيو لاجون بسعر مغري تقسيط علي 10 سنين

    TREX logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل أقساط لمدة 4 سنوات

    Do estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ١٠٦٬٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم الان شقة 2نوم متشطبة بالمستقبل سيتي بمقدم10%

    Roots Real Estate logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٥١٬٣٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٣٤٬٠١٠ جنيه

    ستوديو للبيع مدينة نور طلعت مصطفي مساحه 67 متر

    Zone Properties . logo image

    مدينة نور, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٧٬٦٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع الرحاب 2 استلام فوري 3 غرف بالتقسيط

    شركة البحيري جروب logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • الاير

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٠٧٩٬٢٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Al Ahly Sabbour Developments
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,ذا سيتي اوف اوديسا,أليري

    4 غرفة

  • 9

    شقة

    ١٠٬٩٣٠٬٠١٦ جنيه

    شقة 114م اقل مقدم وتقسيط حتى 12 سنة متاح خصم كبير

    Impact Investments logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٧٥٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في باتيو أورو فيو مفتوح ١٦٤ مترًا مربعًا

    Do estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٦٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة B7 مدينتي جاردن فيو واستلام فوري بسعر مميز

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥٣٬٤٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام فوري متشطبه بنص سعرها بمقدم 10%

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٨٦٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ديار ريزيدنس 3 غرف تشطيب كامل

    شركة البحيري جروب logo image

    ديار, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • فلوريا ٥

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٣١٦٬٨٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Four Season Group Real Estate Development
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,فلوريا 5

    2 - 4 غرفة

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة جاهزة للسكن فورًا مع حديقة خاصة وأثاث كا

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ٨٢ متر مربع

    ٧٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل في ماونتن فيو هايد بارك متشطبه فوري

    Catchers investment logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٧٠٬٨٩٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في لافيستا (باتيو أورو) | استلام فوري

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٥١٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام قريب فى بيت الوطن التجمع الخامس

    Envigo Real Estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند لافينير – استلام فوري 160 متر

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • يلو ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٢٧١٬٨٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Urbnlanes Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,يلو ريزيدنس

    1 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ١٠٬٣١٨٬٠٤٠ جنيه

    باقل مقدم وخصم كبير شقة غرفتين متشطبة بفيو جاردن

    Impact Investments logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٧٨٬٧٦٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةفي مدينتي قريبة من الخدمات ذات اطلالة بحري

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٨٨ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بحري بفيو مفتوح كمبوند فيه كل خدماتك وقسط مرن

    Q Sequoie logo image

    القاهرة, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٣٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في بالم هيلز 165متر لقطه استلام فوري دور تاني

    ARC Investments logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاردن فيوB8مدينتي تشطيب فاخر وسعر شامل الأقساط

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٤٩٬٥٣٢ جنيه/متر مربع

  • القمزي تاور 2

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Alqamzi
    القاهرة,مصر الجديدة,برج القمزي 2

    3 - 7 غرفة