شقق 167 متر للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 48

31,698 عقارات أخرى
  • 20

    شقة

    ٦٬٣٥٥٬٨٤٦ جنيه

    ادفع 6,355,846 واستلم شقتك دايركت علي طريق السويس

    Empire real estate and investment logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٨٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري متشطبة بالكامل

    Homevise Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٤٣٥٬٢٧٠ جنيه

    شقة للبيع135م بمدينتي B8 تشطيب مميز

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٩٩٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط في مدينتي B1 استلام فوري

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٢٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع شامله حصه الجراج ب اقل من سعر السوق لسرع

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع رقم 5 - مدينة الواحة, مدينة الواحة, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ١٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • جاد بارك

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٨٠٩٬٤٧٢ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    City Edge
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,جايد بارك

    2 - 6 غرفة

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة استلام فوري في ماونتن فيو اي سيتي

    4C Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 109م | 2 غرف | مدينة نصر

    متصدر

    Aqar Dayem logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٤١٬٢٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل للبيع شقه 165متر استلام فوري

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو B8 مدينتي استلام فوري وسعر مميز جدا

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٧٥٬٥١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة العمر متشطبة بالمطبخ وتكييفات 142م استلام

    Amlak akareya logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٧٧٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • ميست

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٤٥٨٬٦٧٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ميست

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضي 130م + جاردن 50م استلام فوري

    Z Investments For Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كريك تاون, التجمع الاول استلام فوري

    Z Investments For Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع اقل من سعر السوق لسرعه البيع سعر مميز

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ديستريكت 5 (District 5) | فيو مفتوح

    Aqarpedia For Resale logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٦٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بأقرب استلام علي التسعين الشمالي بقسط8س

    Roots Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٨٤٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • ذا مورنينجز

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Al Ahly Sabbour Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,الياسمين,ذا مورننجز

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري في ماونتن فيو اي سيتي

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 75 م للبيع بالفرش-عمارات تبارك-زهراء المعادي

    تبارك, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٢٤٬٣٠٠ جنيه

    بسعر مميز جدا شقه 140 متر دور سابع استلام 2026

    S signature logo image

    ميدتاون سكاي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٣٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٥٣٬٥٩٥ جنيه

    هايد بارك-اقل سعر شقة 118م بموقع مميز جدا للبيع

    YaKan Properties logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٨ متر مربع

    ٣٨٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | فرصة مميزة داخل كمبوند سكني متكامل

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • أبراج أويا

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 30
    المطور العقاري
    Edge Holding
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,أبراج أويا

    1 - 2 غرفة

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نزول السعر لجديه البيع في افضل لوكيشن

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٢٧٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بحري و احلي لوكيشن باقل سعر في سوق دلوقتي

    Spade consultancy logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل للبيع في تاج سيتي ١٥٥ متر

    Do estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٨٣٤٬١٠٠ جنيه

    اخر شقة 155م فيو جولف مفتوح لقطة مش هتتكرر بخصم

    Impact Investments logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٩٥٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 142م متشطبه استلام فوري تقسيط علي3 سنوات

    Z Investments For Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٩١٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • ري 8 ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٤٠٧٬٩٦٢ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    ERG DEVELOPMENTS
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,رايت العاصمة الادارية الجديدة

    2 - 4 غرفة