شقق 167 متر للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 45

31,696 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه بأقل سعر بالمقصد R3 |مقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة 200 متر في VGK بموقع مميز - افضل سعر

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٨٢٬٨٠٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستوديو استلام فوري بموقع مميز في بلوم فيلدز

    4C Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٣٤٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في كومباوند البروچ - ٧٠م

    Eureka Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري Open view في ماونتن فيو اي سيتي

    Skyline logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • كابيتال إيست

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    TBK Developments
    القاهرة,مدينة نصر,كمبوندات مدينة نصر,كابيتال ايست

    2 - 3 غرفة

  • 6

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة استلام فوري بفيو مميز في بلوم فيلدز

    4C Real Estate logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٦٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن جاهزة للاستلام للبيع باللوتس الجنوبي

    Sonic For Real-Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٢٥١٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك متشطبة وجاهزة على الاستلام بمقدم 5% فقط

    Aqar Misr logo image

    R5, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    3

    ٨٤ متر مربع

    ٥٠٬٦٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز جدًا في سوديك بجراج خاص وفيو علي الجاردن

    Conquer Properties logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٧٠٬١٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٤٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م فوري دور 2 بشرفة وإطلالة مميزة وقسط مريح

    Aqar Misr logo image

2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • ذا وتر واي شقق الفندقية

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٢٬٩٧٦٬١٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Waterway Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,ذا وتر واي شقق الفندقية

    2 - 3 غرفة

  • 13

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل استلام سنة بمقدم وتكملة اقساط موقع مميز

    Skyline logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في سراي ع طريق السويس بمقدم 1M

    Closer logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٤٢٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع اقساط من المالك فى كمبوند سرايSarai

    Sonic For Real-Estate logo image

    سكن الشيا, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٣٧١٬٢١٤ جنيه

    شقة 130م استلام فوري بمليون.300 مقدم او كاش 8مليون

    Property Hills... logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالدور الرابع نصف تشطيب باطلالة مفتوحة

    Aqar Misr logo image

    ذا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٣٨٬٩٢٤ جنيه/متر مربع

  • ريد

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٣٩٨٬٣٠٧ جنيه

    خطة السداد: 30
    المطور العقاري
    Cornerstone Development
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,ريد

    1 - 5 غرفة

  • 9

    شقة

    ٥٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 135م تشطيب كامل بالتكييفات فوري بسعر مميز

    Aqar Misr logo image

    شارع الخليفه المأمون, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٧٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 99 متر تشطيب ديلوكس جاهزه للسكن الفوري

    H-House logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٦٨٬٦٨٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬٠٢٩٬٤٦٠ جنيه

    شقة ريسيل تقسيط بسعر لقطه في تاج سيتيTaj City

    Sonic For Real-Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٤٤٬٣٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل نصف تشطيب دور ثاني تقسيط مريح

    Aqar Misr logo image

    زا 101, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٩٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه في لافينير باقل سعر بالماركت

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • راي ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬١٥٦٬٤٠٩ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Radix Development
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,راي ريسيدنس

    3 - 4 غرفة

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للشراء بمدينتى شقة ١١٦م فيو جاردن مفتوح

    Makka Real Estate logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمقدم فى ايلان بسعر مميز فيو على club

    Sonic For Real-Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٢٨٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في المرحله الخامسه 3 نوم فيو مفتوح

    H-House logo image

    شارع طلعت مصطفي, الرحاب المرحلة الخامسة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٥٢٬٧٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة نصف تشطيب 144 متر في ليك فيو ريزيدنس

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٧١٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مفروش في لاميراد للبيع بالتكييفات

    كمبوند لاميرادا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • بورتو نيو كايرو

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Porto Group
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,بورتو نيو كايرو

    استوديو