شقق 167 متر للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 115

31,480 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل vip فوري جاهزة بهايد بارك ريسيل

    Catchers investment logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120م للبيع بأرض الجولف تطل على كوبري النزهة

    Good Deals logo image

    شارع حسن فهيم, مساكن المهندسين, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص غرفتين ف اب تاون كايرو

    متصدر

    ERE logo image

    ارورا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٧٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه - تشطيب كامل - استلام فوري - موقع مميز

    Edge Real Estates logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٧٦٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري متشطبة في ادريس ايست

    Catchers investment logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بحديقة للبيع فى مدينتى B10 موقع مميز

    Escan Group logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع مدينتي B6

    Zone Properties . logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٤٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالتكييفات في lakeview

    Catchers investment logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٦٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة رائعة للبيع في كمبوند سوان ليك ريزيدنس

    شركة البحيري جروب logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٣ متر مربع

    ٧٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مونارك -3 غرف -بفيو مميز-بسعر مميز

    Premium Homes logo image

    مونارك, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو فيو بحري بأرخص سعر وافضل لوكيشن

    Right Direction logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٣٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥١٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن كورنر متشطب استلام فوري بحمام سباحة

    Right Direction logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٨٬٢٣٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢١٨٬٤٠٠ جنيه

    شقة بأقساط مميزة للبيع في لايك فيو ريزيدنس 2

    متصدر

    VERKKINS logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٦٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة للبيع في زيد إيست ب موقع واطلالة مميزة !

    Realtors logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥١٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاج سيتي-شقة لقطة 156م بأقل مقدم في الماركت للبيع

    YaKan Properties logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في لايك فيو ريزيدنس 2 بموقع مميز

    متصدر

    VERKKINS logo image

2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٤٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري بأرخص سعر في الماركت متشطبة بالكامل

    Right Direction logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة في دار مصر الاندلس موقع مميز فيو جاردن

    Smart Location Group logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بمطبخ استلام فوري برايم لوكشن بسعرلقطه

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف في زاد إيست بأفضل سعر في الماركت

    Merak Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٧١٬٩٤٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في كمبوند الديار ريزيدنس – التجمع الخامس

    sms for RealEstate logo image

    كمبوند الديار, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٤٠٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل من سعر السوق بمليون جنيه شقه بيع استلام فوري

    4C Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٦٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬١٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بخصم كبير باطلالة مميزة بهايد بارك التجمع

    Impact Investments logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٧٢٬٧٨٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي استلام فوري متشطبة بالكامل بأقل سعر

    Right Direction logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في هايد بارك القاهرة الجديدة – دور أول

    Catchers investment logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع