شقق 167 متر للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 111

31,480 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استديو ارضي بجاردن علي الخدمات في مدينة نور

    Honesty Gate Real Estate logo image

    مدينة نور, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٤٩٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٩٦٬٥٣٩ جنيه

    دوبلكس للبيع امام مدينتى استلام فورى فى سراى

    Sonic For Real-Estate logo image

    سكن الشيا, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦١٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع الفوري ستوديو بحديقة خاصة

    Housey logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٧٣٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٧١٬٠٠٠ جنيه

    استثمر صح واشتري شقه مميزه في المقطم الهضبه اليوم

    North Edge logo image

    شارع الجامعة الحديثة, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ١٩٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع الكاش في مدينتي B11

    B11, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٤٧٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري للبيع ريسيل باقل سعر ف جالريا لقطه

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف الدور الخامس نصف تشطيب مقدم واقساط 8 سنوات

    Scale for Real estate investments logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٣٥٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو و سعر مميز واستلام فوري ١٦٤ م في التجمع

    Byout Misr Property Consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 148م كاملة التشطيب في هايد بارك بسعرلقطة

    Nile Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضية للبيع في دجلة المعادي القاهرة مصر

    Muabark Group logo image

    شارع 232, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٤٣٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٥٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل و التكييفات باقل من سعر السوق

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٤٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬١٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه بأقل سعر علي اكبر لاجون بالعاصمه R8 بمقدم10%

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٢١٬٣٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة ١٤٥م استلام فوري متشطبة سعر لن يتكرر

    Byout Misr Property Consultancy logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق مميزه جدا في الهضبه الوسطي بأسعار تنافسية جدًا

    North Edge logo image

    شارع الجامعة الحديثة, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٢٥٬٨٩٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع داخل كمبوند راقي في المقطم الهضبة الوسطى

    North Edge logo image

    شارع الجامعة الحديثة, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٢٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٩٬٠٠٠ جنيه

    فرص عقارية قوية داخل المقطم بافضل اسعار لن تتكرر

    North Edge logo image

    شارع الجامعة الحديثة, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ١٩٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٣٩٥٬٠٠٠ جنيه

    عرووض حصرية على شقق الهضبه الوسطي لفترة محدودة فقط

    North Edge logo image

    شارع الجامعة الحديثة, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ٩١ متر مربع

    ٢٦٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٩٣٬٨٠٠ جنيه

    ابدأ حياة جديدة داخل كمبوند اونا الراقي في المقطم

    North Edge logo image

    شارع الجامعة الحديثة, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٢١٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو مميز للبيع الفوري باطلاله بانوراما

    Housey logo image

    بيرل دى روا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٥٩٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو مميز على Hub متشطبة على السكن فى سراى

    Sonic For Real-Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٣٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع زد ايست تشطيب سوبرلوكس بالتكيفات

    Byout Misr Property Consultancy logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٤٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٩٤٩٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند اونا رفاهية و خصوصية في قلب الهضبه الوسطي

    North Edge logo image

    شارع الجامعة الحديثة, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٢١٬٣٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠١٬١٢٨ جنيه

    للبيع شقة 120م فى اكاسا ميا - القاهرة الجديدة

    Eureka Real Estate logo image

    اكاسا ميا, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة فيو مفتو لاند سكيب فى ماونتن فيو

    Sonic For Real-Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨١١٬٠٠٠ جنيه

    عقارات الهضبه الوسطي بأعلى قيمة وأفضل سعر في السوق

    North Edge logo image

    شارع الجامعة الحديثة, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢١٬٦٢٣ جنيه/متر مربع