شقق 167 متر للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 116

31,480 عقارات أخرى
  • 22

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة للبيع في زيد إيست ب موقع واطلالة مميزة !

    Realtors logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥١٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ZED EAST | شقة 3 غرف | فيو وايد | تشطيب كامل 8,600

    Realtors logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٦٦ متر مربع

    ١٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريجنتس بارك تشطيب كامل بالتقسيط القاهرة الجديده

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ١١٨٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقساط تصل الي 8سنوات شقه في ريجينس بارك الدوليه

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ١٠٠٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ريجينس بارك التجمع الخامس من الدوليه

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١٠٢٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة للبيع في زيد إيست ب موقع واطلالة مميزة !

    Realtors logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥١٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع تشطيب كامل في التجمع الخامس ريجنتس بارك

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١١٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ZED EAST | شقة 3 غرف | فيو وايد | تشطيب كامل 8,600

    Realtors logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥١٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةللبيع تشطيب كامل في ريجنتس بارك القاهرة الجديده

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ١٠٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو – فرش فاخر ومساحة مريحة

    Global Marketing Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في ماونتن فيو هايد بارك – التجمع الخامس

    Next Level Properties logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في موقع مميز ريجينتس بارك التجمع الخامس

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٩٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ZED EAST | شقة 3 غرف | فيو وايد | تشطيب كامل 8,600

    Realtors logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥١٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك فى قلب التجمع متشطبة فى موقع مميز على 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى النرجس عمارات سوبر لوكس فيو مفتوح

    Chances Real Estate logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٣٦٬٧٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    0% مقدم امتلك شقتك متشطبة اقساط تصل الي 10سنوات .

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع باقل سعر في ريجينتس بارك الدوليه

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٩٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف بأميز لوكيشن ع التسعين الجنوبي باقل مقدم

    Impact Investments logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١١٧ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر أقل من السوق بموقع مميز فيو مفتوح

    متصدر

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع نص تشطيب استلام قريب فى النرجس الجديدة

    Envigo Real Estate logo image

    النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٢٨٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص شقه في ريجينس بارك التجمع الخامس الدوليه

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١٠٢٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ١٣٬١٥٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة فوري جاهزة في هايد بارك التجمع ريسيل من المالك

    Catchers investment logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٩١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٦٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بريفادو ليك وجاردن فيو سعر لقطه تشطيبات ممتازه

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٤٠٬١٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بتكيفات من اورا فى التجمع على 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٨٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل عرض في ريجنتس بارك القاهرة الجديدة تشطيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ١١٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع