شقق 167 متر للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 120

31,480 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سراي مرحلة ايلان بالتقسيط اوبن فيو

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٣١٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه160م متشطبه بالكامل بالتكيفات+استلام فوري بخصم

    Impact Investments logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٥٬٧٠٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقه بجاردن فيMV ب1.5مليون مقدم او كاش9

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٠١٦٬٧٠٠ جنيه

    شقة سعر وموقع مميز 131 متر بأقساط حتى 2031

    متصدر

    VERKKINS logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٣٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع بالمطبخ وتكييف في فيليدج جيت

    Treasure Real estate logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٧١٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي

    New Capital Home. logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٩٤٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في مدينتي | 82م | أول سكن

    Circle Realestate logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٦٠٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى سراي متسلمه بحديقة اماميه و خلفيه

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ايستاون

    Treasure Real estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٧٢٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع تشطيب لوكس ابراج دارنا بجوار كارفور المع

    مجموعة نبيلة للتسويق والاستشارات العقارية logo image

    دارنا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٩٩٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه دابل فيو اقرب استلام بخصم كبير بجوارAUC

    Impact Investments logo image

1

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٩٤٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع في سراي مرحلة ايلان على موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى سراى متسلمه ومتشطبه على حمام السباحة

    New Avenue Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬١٧٤٬٩٩٩ جنيه

    شقة فاخرة مفروشة للبيع في ليك فيو ريزيدنس | ١٤٤م

    Circle Realestate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٨٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة ١٦٠م للبيع | سكاي كوندوز | فيليت التجمع الخامس

    Circle Realestate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨١٬٢٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع في سراي مرحلة ايلان على موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٤٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف بموقع مميز وأقساط استلام قريب للبيع

    East wing logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالعاصمة الجديدة – موقع مميز جدًا

    Dastan Real Estate logo image

    R3, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٣٠٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Taj City بنص الثمن فى القاهره الجديده

    Z Investments For Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٧٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٦٩٦٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه باقل سعر استلام قريب متشطبه بالكامل بخصم

    Impact Investments logo image

2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٧٨٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزةمتشطبة فيو لاندسكيب بمقدم775 الف ع 5 سنين

    Impact Investments logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١٤٦٬٢٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة استلام فوري غرفتين تشطيب كامل بسعر مغري

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٦٣٬١٣١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام للبيع في ذا بروكس التجمع

    Key Point for real estate logo image

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٢٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٩٧٤٬٩٩٩ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في ماونتن فيو هايد بارك | ١٣٣م

    Circle Realestate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٧٤٬٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف بأفضل سعر في تاج سلطان - استلام فوري

    Merak Real Estate logo image

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع