شقق 167 متر للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 6

31,854 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل للبيع شقه كورنر 145 متر

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٤٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب في مجمع نيو كايرو باتيو بإطلالة

    Gaby's Homes logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس بأفضل سعر متاح

    Spade consultancy logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٨٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بسراي S2 بسعر مغري! لا تفوت الفرصة!

    Laucienda For Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه بسعر مغري بأقل مقدم علي أطول فتره سداد

    Impact Investments logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٨٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • جراند لين

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٥٣٢٬٠٦٨ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Housing and Development Company for Real Estate
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس,جراند لين،

    1 - 4 غرفة

  • 12

    شقة

    ١٠٬٦٩١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل تشطيب بكمبوند المراسم

    Gold Routes logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠١ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري للبيع بسعر مميز

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر امتلك شقتك مشطبة بالكاملة اقساط تصل الي10

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٠٠ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر امتلك شقتك مشطبة بالكاملة اقساط تصل الي10

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٦٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | Lagoon Park | استلام 2026 | فرصة مميزة

    La Costa For Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٩٬١٥٤ جنيه/متر مربع

  • نوماد

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    1 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150 متر للبيع في b15 فيو بحيرات دور متكرر

    East House logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٧٦٩٬٤٢٧ جنيه

    احجز شقتك في 90افينيو متشطبة بالتكييفات بالتقسيط

    IRTKAZ logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٢٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع متميز في هايد بارك القاهرة الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٧٢ متر مربع

    ٧٨٬٤٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل - تسليم سنتين - موقع متميز في هايد بارك

    Egypt Best Properties logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ١١١٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في ليك فيو امام ميفيدا

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • وجود ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Tharaa
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164 متر بسعر مميز للبيع في باتيو أورو القاهره

    Brokerage Hub logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٤٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٩٦٩٬٢٨٩ جنيه

    بنص السعر شقة في تاج سيتي كورنر امام مطار القاهرة

    Falcon for Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٤٦٬٦٣٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبة + الفرش في كمبوند ليك فيو التجمع

    Catchers investment logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ١٢١٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في بالم هيلز التجمع | فيو مميز

    Aqarpedia For Resale logo image

2

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٥٥٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى مدينتى بالعفش والاجهزه الكهربائيه B15

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • جولف تاون

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Modon Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    استوديو, 1 - 5 غرفة

  • 15

    شقة

    ١٨٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع في الباتيو اورو استلام فورى

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في سيتي جيت تقسيط 10 سنين مقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٩٠٬٨٤١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٧٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع في الباتيو اورو متشطبة بمقدم 10%

    Egypt Best Properties logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بإطلاله على اللاندسكيب و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بإطلاله على اللاندسكيب و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٥ متر مربع

    ٧٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • اب ماونت

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Empire State Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,R8

    استوديو, 1 - 3 غرفة