شقق 167 متر للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 8

31,854 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري Finished بمقدم550الف تقسيط15سنة

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين متشطبة استلام 10 شهور مقدم 200 الف

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتان تشطيب كامل استلام فوري امام AUCفيELEVN

    Selection Code logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٠٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨١٢٬٩٧٧ جنيه

    شقه بحري فيو خيالي علي landscape علي شارع التسعين

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٧٬٥٩٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةللبيع استلام فوري بجوار الـ AUC تشطيب كامل

    Selection Code logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٢١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • ووتر واي إيست

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٣٠٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Waterway Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    1 - 4 غرفة

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم بالسعر الافتتاحي بالـ R8 العاصمة بقسط12س

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٠٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقتك ريسيل في تاج سيتي بحديقة 40م

    IRTKAZ logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٤١٬٤٢٠ جنيه

    بنص السعر شقة في تاج سيتي بحديقة امام مطار القاهرة

    Falcon for Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٥١٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة استلام فوري في اي سيتي فيو مميز

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تاج سيتي تاج سلطان جاهزة

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • هافا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬١٢١٬٣٣٧ جنيه

    خطة السداد: 3
    المطور العقاري
    qurtuba developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,R8

    1 - 3 غرفة

  • 7

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيه في b15 بفيو شارع مفتوح بسعر مميز

    East House logo image

    ب 15, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بلومفيلدز، مدينة المستقبل استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمقدم 5% فقط بالتشطيب و اقساط حتي 10 سنوات !

    Egypt Best Properties logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع باطلالة مميزة و موقع مميز باقل سعر 5%فقط

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة بموقع مميز و اقل سعر بمقدم 5% علي 10 س !

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • ماداي

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Larz Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    1 - 3 غرفة

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة استلام فوري بأقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل استلام السنة لبيع في زيد ايست

    Key Point for real estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١٢٥٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة 145م فيو لاند سكيب في ليك فيو

    AK Circle logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٥٢٩٬٧٥٢ جنيه

    شقه 151م بحري فيو خيالي علي lagoon متشطبه high end

    Falcon for Real Estate logo image

    الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ١٠٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فوري شقة بحديقة ريسيل متشطبة بالمطبخ في جاليريا

    IRTKAZ logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٧٦٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • ايزولا كواترو 2

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠٤٠٬٥٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Al- Masria Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ايسولا كواترو

    2 - 3 غرفة

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م للبيع بالحي الثالث الهضبة الوسطى

    Ahmed Yasser Group logo image

    الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كايرو فيستفال استلام فوري متشطبة

    Egypt Best Properties logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة الان مع طرح جديد مع لافيستا وقسط ع8 سنين

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فيليدج جيت بسعر لقطة

    Aqarpedia For Resale logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٤٬٩٤٨٬٠٥١ جنيه

    شقة متشطبه استلام قريب في باتيو قسط علي 7 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٩١٬١٤٦ جنيه/متر مربع

  • لاريفا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٤٢٢٬٢٠٠ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,R8

    استوديو, 1 - 3 غرفة