شقق 167 متر للبيع في كمبوندات 6 أكتوبر, صفحة 46

3,653 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في ماونتن فيو آي سيتي–فيو مباشر على اللاجون

    RE/MAX Everest logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 121م للبيع اويست -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٨٦٥٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في ONE33 بدون أوفر – مساحة مميزة

    RE/MAX Everest logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٢٩ متر مربع

    ٤٥٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استلام فوري خالصه كل شئ اي سيتي اكتوبر 155م

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢٥٥٬٣٩٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع في One33 – سعر الإطلاق – موقع مميز

    RE/MAX Everest logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٤٩٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢٥٥٬٣٩٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع في One33 – بدون أوفر– موقع مميز

    RE/MAX Everest logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٤٩٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر لوفت 4 غرف استلام فورى

    Gate real estate marketing logo image

4

    4

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبة ف واحد من ارقي مشوعات بالم هيلز

    Property Hills Star logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٤٤٬٢٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة بالتقسيط بجوار سوديك ومول العرب

    Property Hills Star logo image

    أبهى, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٢٧٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين متشطبة وجاهزة للاستلام في أو ويست

    متصدر

    The Way logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٤٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بجاردن في أو ويست متشطبة جاهزة للاستلام

    The Way logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٤٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه131متر في او ويست باقل سعر في الماركت

    متصدر

    BGCO Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٦١٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر في اي سيتي اكتوبر استلام فوري

    Rokn Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بتشطيب مميز بسعر خاص بفيو لاند سكيب

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢١٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بلوكيشن مميز في اكتوبر بلازا سوديك

    Property  Hills. logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أو ويست

    I-Move logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٦٦٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155 م - للبيع - في كمبوند سكن مصر

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    كمبوند سكن مصر الانتاج الاعلامي, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١٥٥ متر مربع

    ١٧٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٦٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة O West أكتوبر | تجربة الجونة وقسط 9 سنوات

    Selection Code logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧١٬٢٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155م استلام فوري في آي سيتي أكتوبر علي 8 سنين

    Selection Code logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 100م تشطيب كامل PX بالم هيلز قسط 10 سنوات

    Selection Code logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في اكتوبر لوكيشن مميز استلام فوري .

    Egypt Best Properties logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ماونتين فيو استلام فوري لوكيشن مميز.

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ماونتين فيو استلام فوري لوكيشن مميز.

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في اكتوبر لوكيشن مميز استلام فوري .

    Egypt Best Properties logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في اكتوبر لوكيشن مميز استلام فوري .

    Egypt Best Properties logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع