شقق 167 متر للبيع في كمبوندات 6 أكتوبر, صفحة 48

3,653 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 115 متر في اي سيتي اكتوبر باقل سعر في الماركت

    BGCO Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٩٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة اي سيتي اكتوبر بمساحة ١٤٠ متر لوكيشن مميز

    BGCO Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في بادة بمساحة ١٤٧ متر بموقع مميز

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٤٬٠١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه اي سيتي اكتوبر 160متر افضل سعر

    متصدر

    BGCO Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 104متر باديه بالم هيلز استلام فوري

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ٣٣٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع اكبر مطور عقاري في مصر بأقل سعر في الكمبوند

    Western House logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٦٨٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة لليبع ف بادية متشطبة بالكامل

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فيو مميز علي لاند سكيب بأقل سعر

    Crown Stone Realty logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في PX – بالم هيلز بموقع مميز

    RE/MAX Everest logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ١٥٨٬١٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٤١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بالكامل بأميز لوكيشن

    Crown Stone Realty logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٧٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في بادية بالم هيلز

    RE/MAX Everest logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 115م استلام فورى فى او ويست

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه ريسيل متشطبة بدون اوفر -3غرف- فى اويست

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٦٬٣٠٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٧٢٢٬٦٥٠ جنيه

    شقة متشطبه ف بادية برايم لوكيشن بخصم 30% قسط ل12س

    Evergreen Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٠٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه120م بمقدم 670الف واول قسط بعد 6 شهور ع 8سنين

    Evergreen Properties logo image

2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ف اي سيتي اكتوبر 165م برايم لوكيشن تقسيط

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٢٣٬٧١٠ جنيه

    قسطك اقل من الايجار

    Pro Master Real estate logo image

    المحور 44, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ٣٢٬٨٩٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬١٦٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتشطيب كامل للبيع في كمبوند بادية بالم هيلز

    Crown Stone Realty logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٦٦٬٠١٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 118 متر في كيفا تشطيب كامل علي وصلةدهشور

    Al Ahly Sabbour logo image

    كيفا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١١٨ متر مربع

    ٤٦٬٦١٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٢٤٬٣١٧ جنيه

    شقة 131متر للبيع في باديا بالم هيلز بأقل سعر

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٣٩٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Badya Palm Hills – استلام فوري

    I-Move logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ٤٤٬٥٢٥ جنيه/متر مربع

  • شقة - 2 غرف نوم - 1 حمام للبيع في ايكو ويست - كمبوندات 6 أكتوبر - مدينة 6 أكتوبر - الجيزة
    1

    شقة

    ٢٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة مميزة 80 م في كمباوند Eco West

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    ايكو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٨٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى بادية بالم هيلز بمساحة 157 متر

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٢٧٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٨٩٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتشطيب كامل في كمبوند بي اكس بالم هيلز

    Crown Stone Realty logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٢٩٬٩٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه125 متر في باديا للبيع باقل سعر في الماركت

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٧٬٨٠٠ جنيه/متر مربع