شقق 167 متر للبيع في كمبوندات 6 أكتوبر, صفحة 43

3,653 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ِشقة للبيع في كمبوند في CORE في اوويست 117م بتسهيل

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٦٥٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٧٩٩٬٦٧٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة خاصة تشطيب كامل غرفتين في باديا

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٢٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٣٢٬٩٣٨ جنيه

    شقة تشطيب كامل غرفتين للبيع في باديا من بالم هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٩٤٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه ٣ غرف بموقع مميز تشطيب كامل مقدم ٥٪ علي ١٢ سنه

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٦٠٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بحديقه تشطيب كامل بأقل مقدم تقسيط ١٢ سنه

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠١٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي تشطيب كامل غرفتين للبيع في باديا

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ١٠٨٬٢٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٢٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي تشطيب كامل بحري بمقدم ٥٪ في باديا

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٦٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب كامل بتقسيط 12 سنه موقع مميز في باديا

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٩٨٬٠٩١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٨٥٨٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة 146م+جاردن60م استلام فوري متشطبه الان

    متصدر

    Bright logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٤٠٬١٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٦٠٬٤٠٧ جنيه

    شقة للبيع بتسهيلات بوحدات المطبخ والتكييفات

    REV Real Estate logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٤٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف نوم فيو ليك موقع مميز استلام فوري

    متصدر

    Citizen Home logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ٣ غرف في بالم هيلز أكتوبر بنص سعر الشركه

    Western House logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ١٤٢٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مونتن فيو اى سيتى شقه للبيع متشطبه بالكامل

    Triple S Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ماونتن فيو آي سيتي شقة للبيع بافضل سعر

    Triple S Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند اوويست مرحله كوور 118م

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٧٦٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه+روف فيو حمام سباحه مقدم 400ألف-كاش9م

    متصدر

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة فى اي سيتي ماونتن فيو مقدم 5% على 10 س

    Evergreen Properties logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٤٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 157م فى O WEST برايم لوكيشين باقل مقدم

    متصدر

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٩٬٤٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري غرفتين فى تولوا اويست بافضل موقع

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٥٧٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه ريسيل متشطبة بدون اوفر -2غرف- فى اويست

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٢١ متر مربع

    ٥١٬٢٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٨٦١٬٠٠٠ جنيه

    فرصه استثمار قويه شقه 3 نوم استلام فوري موقع مميز

    Citizen Home logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٧٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر 3 غرف نوم استلام فوري بسعر موقع مميز

    Citizen Home logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة في ذا آكسس –موقع استراتيجي بجوار الأهرام

    RE/MAX Everest logo image

    ذا اكسيس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٤٦ متر مربع

    ٣١٬٨٤٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس ريسيل 107م بالتقسيط في باديه بالم هيلز

    RE/MAX Everest logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٣٩٬٧١٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إيكو ويست, شقة للبيع في 6 أكتوبر

    ايكو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع