شقق 145 متر للبيع في تاج سيتي, صفحة 18

711 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٬٢٥٢٬٣٥٠ جنيه

    ستديو في تاج سيتي فوري 60م دور اول ليك بارك

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٤٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة Double View بخصم خاص للكاش للبيع بدون فوائد

    Step One Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه للبيع في تاج سيتي القاهرة الجديدة

    Prime Company logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٨٨٨٬٢٥٠ جنيه

    استلام فوري-شقه متشطبه بالكامل-تقسيط يصل ل10سنين

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٦٬٤٣٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بخصم40%ف قلب اللوتس تقسيمه رائعه بالسعر القديم

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة مميزة في تاج سيتي – التجمع الخامس ١٣١ م

    Step One Real Estate logo image

3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ١١٤٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٨٩٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة استديو بحري بتاج ستي امام المطار

    Property Misr logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٦٬٧٠٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬١٦٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بجاردن 115م+60م جاردن للبيع فى تاج سيتى

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٠٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع غرفتين في تاج سيتي امام مطار القاهرة

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو/بيع/تاج سيتى/ استلام فورى/متشطب

    Home Destination logo image

1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٣٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٨٨٤٬٢٩١ جنيه

    استوديو في اوريجامي باقل سعر و مقدم و اقساط

    Boundless For Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٦٩٬٢٢٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو متشطب استلام فور في Tag Cityمرحله ليك بارك

    Sweet Home Realestate logo image

استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٦١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه ارضي بجاردن غرفتين نص مفروشه

    ERE logo image

2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٠٠ متر نصف تشطيب في تاج سيتي - جاهزة للسكن

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بنص السعر في تاج سيتي فيو مميز بجوار كمبنسيكي

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل في تاج سيتي – Zone T بسعر مغرى

2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في تاج سيتي - بسعر مغرى جدا

1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه (خصم للكاش 50 % ) في تاج سيتي Taj city

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك فورى ليك فيو باقل سعر ف كمبوند تاج سيتي

    Brokers Hub logo image

2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٥٥٬٣٩٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر فى ستوديو للبيع استلام فورى فى تاج سيتي

    Brokers Hub logo image

استوديو

    1

    ٦١ متر مربع

    ٥٧٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في لوكشين مميز في تاج سيتي

    Coldwell Banker- The Blues logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٤٦٬٧٦٨ جنيه

    باقل مقدم وتكملة اقساط شقه غرفتين للبيع في تاج

    S signature logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٢٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٢٧٬١٥٤ جنيه

    للبيع بسعر وموقع مميز شقه غرفتين ارضي بجاردن

    S signature logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٧٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٨٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بجاردن(115م + 60م جاردن)للبيع فى تاج سيتى

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٠٬٧١٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٩٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع في تاج سيتي التجمع- مقدم 590الف

    Closer logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٥٬٣٧٦ جنيه/متر مربع