شقق 145 متر للبيع في تاج سيتي, صفحة 14

711 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 1.06مليون شقه امام المطار بفيو مميز وخصم 50%

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٩٬٠٥٩ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٥٠٨٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية استديو بحري بتاج ستي امام المطار

    Property Misr logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٦٠٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو استلام شهور للبيع في كمبوند تاج سيتي

    Step One Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٨١ متر مربع

    ٤٬٩٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر مميز فى تاج سيتى امام المطار taj city

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 112م للبيع في Taj City بمقدم 5% وتقسيط 10 س

    Step One Real Estate logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٦٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٢٠م 3/4 تشطيب + جاردن 50 م بسعر مش هيتكرر

    Property Misr logo image

2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٥٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه باقل سعر في السوق بخصم 50% + تقسيط 12

    Falcon for Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين علي طريق السويس في تاج سيتي بخصم 50%

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٤٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالمطبخ و الدريسينج استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٦٠٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن في تاج سيتي استلام فوري متشطب بالكامل

    La Costa For Real Estate logo image

2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩١٠٬٥٧٠ جنيه

    ستديو للبيع بسعر مميز و بموقع مميز في Taj City

    Sonic For Real-Estate logo image

1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٤٨٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٩٩٠٬٤٥٨ جنيه

    شقة بسعر أقل من سعر السوق للبيع 141م في تاج سيتي

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٣٥٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل شقه بحديقه خاصه للبيع في فيو متميز

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ‎أقل سعر استوديو أرضي في تاج سيتي ليك بارك

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٧٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه اقل من سعر السوق مع حديقه 35 متر للبيع

    متصدر

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٥٢٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بأقل سعر في الماركت في تاج سيتي قسط

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند تاج سيتي على طريق السويس

    Falcon for Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٤٦٬٨٩٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2غرف بجاردن 45م امام المطار الدولى بـ5,500,000

    Step One Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه VIP دابل فيو امام مطار القاهرة بمقدم 750 الف

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٩٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع برايم لوكشين في تاج سيتي

    Coldwell Banker- The Blues logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٤٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تاج سيتي – تشطيب كامل وفيو الفيلات

2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٦٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه شقه استلام فوري متشطب بالمطبخ ف تاج سيتي

    S signature logo image

2

    3

    ١٢١ متر مربع

    ٦٦٬٩٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو جاهز للسكن في تاج سيتي - ليك بارك المرحلة

    Smartex logo image

استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٠٤٦٬٧٦٨ جنيه

    بسعر مميز شقه115م 2نوم ف تاج سيتي مرحله club side

    S signature logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٢٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فورى تشطيب موردن فى تاج سلطان

    Brokers Hub logo image

2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع